W dniach 28.- 30.6. 2022 w naszej firmie przeprowadzana będzie inwentaryzacja . Wysyłanie Twoich przesyłek zostanie w pełni wznowione 1. lipca 2022.

 

...dom przyjemniejszy, życie łatwiejsze? Wspólnie sobie poradzimy! Wygląda na to, że w najbliższym czasie spędzimy więcej czasu w naszych domach. Będziemy szczęśliwi, jeśli uda nam się przyczynić do tego aby te chwile były przyjemniejsze i poprawiły Twoje samopoczucie. Chcemy zapewnić, że bezpieczeństwo jest naszym priorytetem.

 

BEZPIECZEŃSTWO NA PIERWSZYM PLANIE

 

Myślimy o bezpieczeństwie Twoim i naszych pracowników:

 

  • Ekspedycja  pracuje z pełną prędkością. Ogromne podziękowania należą się pracownikom magazynu, którzy robią wszystko, abyś otrzymał swoją paczkę w ciągu jednego tygodnia.
  • Call centrum pracuje bez ograniczeń. Wszyscy operatorzy (CZ/SK/PL/RO) oraz większość naszych pracowników pracuje zdalnie.
  • Podczas kontaktu z obcymi osobami (kurierzy, przewoźnicy) nasi pracownicy używają maseczek i starają się przestrzegać odległość 2 m.
  • Środki do dezynfekcji rąk są dostępne we wszystkich działach.

 

NASZE USŁUGI W WYJĄTKOWYCH OKOLICZNOŚCIACH

 

  • Call centrum oraz e-shop pracują bez ograniczeń.
  • Usługa kurierska DPD działa bez ograniczeń.

 

Wierzymy, że uda się nam wspólnie opanować sytuację.

 

O co najczęściej pytasz?

 

Dostarczy mi przewoźnik paczkę, kiedy złożę zamówienie podczas 14-dniowej kwarantanny? 

Tak, paczka zostanie dostarczona, ale konieczne jest poinformowanie nas o tym fakcie i dodanie tej informacji w notatce w potwierdzeniu zamówienia. Są to kroki w celu zabezpieczenia naszych przewoźników.

Czy zamówienie za pobraniem przy odbiorze mogę zapłacić przewoźnikowi gotówką? 

Płatność za pobraniem jest teoretycznie możliwa, jednak aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo Twoje i przewoźnika zalecamy korzystanie z przedpłaty. 

Czy muszę przestrzegać 30-dniowego czasu zwrotu lub wymiany towaru, kiedy jestem w 14-dniowej kwarantannie? 

W odniesieniu do zalecenia rządu o zminimalizowaniu pobytu w miejscach publicznych (w tym na poczcie), przedłużyliśmy termin zwrotu lub wymiany towaru do 90 dni. 

Jak długo potrwa rozpatrzenie reklamacji zwracanego towaru?  

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie roszczenia były rozpatrywane jak najszybciej, bez zbędnej zwłoki, w tym zwrotu środków pieniężnych.