W dniach 28.- 30.6. 2022 w naszej firmie przeprowadzana będzie inwentaryzacja . Wysyłanie Twoich przesyłek zostanie w pełni wznowione 1. lipca 2022.

Harmonijna elegancja w beżowym

 

Beżowy kolor wprowadza do salonu poczucie przytulności, ciepła, spokoju i harmonii. Możesz to sprawdzić wybierając w tym kolorze jeden, znaczący element dekoracji wnętrza. My proponujemy, aby był to komplet wypoczynkowy.

Jeśli obawiasz się, że ten kolor na sofie jest zbyt jasny i podatny na zabrudzenia, to idealnym rozwiązaniem mogą być zdejmowane pokrowce na fotele i kanapy. Pasują do prawie każdego kształtu i zasadniczo działają jako druga tapicerka.

Pokrowce elastyczne są świetnym rozwiązaniem nie tylko dla zmiany wnętrza lub podczas ewentualnej jego renowacji, ale ochronią też zupełnie nowy komplet wypoczynkowy, by mógł Ci służyć przez długi czas.

 

 

Podobnie jak kolor szary, tak i kolor beżowy jest neutralną podstawą dla każdego innego koloru wnętrza, doskonale łączy się z niemal każdym innym kolorem. Elegancka harmonia powstanie w połączeniu z brązem i bielą, ciekawe połączenie tworzy również beż z fioletem.

Nawet beż ma wiele odcieni. Niemal białe i kremowe odcienie optycznie powiększą i rozjaśnią wnętrze.

Kremowy kolor nadaje przestrzeni wrażenie lekkości i pasuje do pomieszczeń, w których nie ma zbyt wiele światła słonecznego.

Ochrowe i kawoweodcienie beżu sąciepłe, wywołują poczucie przytulności i bezpieczeństwa.

 

 

Jeśli na Twoim komplecie wypoczynkowym toczy się życie rodzinne i masz w domu dzieci, koty lub psy, to pokrowce są nieocenione. Chronią one oryginalną tapicerkę przed plamami z jedzenia i napojów, przed kocimi pazurkami i oczywiście przed sierścią.

W przypadku zabrudzenia, pokrowiec możnapo prostu zdjąć i wyprać w pralce lub odnieść do pralni chemicznej.

 

 

Pełną ofertę pokrowców w odcieniach beżu można zobaczyć tutaj.

 

 

Super streczowe pokrowce NIAGARA śmietankowe, fotel (sz. 70 - 110 cm) Super streczowe pokrowce NIAGARA śmietankowe, fotel (sz. 70 - 110 cm)
-19 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA śmietankowe, fotel (sz. 70 - 110 cm)
229,90 zł 283,20 zł
Na magazynie więcej niż 15 szt.
Pełny opis
Mono-elastyczne pokrowce CASIOPEA beżowe, fotel (sz. 70 - 110 cm) Mono-elastyczne pokrowce CASIOPEA beżowe, fotel (sz. 70 - 110 cm)
-18 %
Transport gratis
Mono-elastyczne pokrowce CASIOPEA beżowe, fotel (sz. 70 - 110 cm)
169,90 zł 207,95 zł
Na magazynie więcej niż 20 szt.
Pełny opis