W dniach 28.- 30.6. 2022 w naszej firmie przeprowadzana będzie inwentaryzacja . Wysyłanie Twoich przesyłek zostanie w pełni wznowione 1. lipca 2022.

Jak dobrać odpowiednią narzutę

Narzuta na kanapę ma przede wszystkim chronić przed zniszczeniem oraz zabrudzeniami powodowanymi aktywnością naszych dzieci i zwierząt, rozlanym piciem itp. Oprócz tych podstawowych funkcji zadaniem nowoczesnej narzuty jest również nadanie wnętrzu przytulnego charakteru i modnego designu.

Przy wyborze narzuty mamy praktycznie dwie opcje. Tradycyjnym rozwiązaniem jest klasyczna narzuta, która obejmuje tylko najbardziej obciążone części siedziska i oparcia. Dotyczy to również nietypowych wymiarów kanapy. Możemy wybierać z szerokiej gamy materiałów. Prawdziwym hitem w ostatnich czasach jest wykonanie narzuty z mikrofibry typu baranek. Ten popularny materiał nie tylko niesamowicie wygląda, ale jest również bardzo wygodny, miękki i ciepły.

 

Jeśli zastanawiasz się nad radykalną zmianą, wybierz elastyczne pokrowce, które zakryją całą powierzchnię kompletu wypoczynkowego i w ciągu kilku minut całkowicie zmienią jej wygląd.

Elastyczne pokrowce wykorzystamy nie tylko na kanapy i fotele, ale również na krzesła do jadalni. Tym sposobem osiągniemy doskonałą harmonię jadalni i salonu. Pokrowce wykonane są z bardzo wytrzymałego połączenia bawełny i poliestru.

Wybierając elastyczne pokrowce możemy się spotkać z wyrażeniem multi-elastyczny i bi-elastyczny. Choć brzmi to skomplikowanie, są to tylko dwa rodzaje materiału. Materiał mono-elastyczny jest elastyczny i rozciągliwy tylko w jednym kierunku. Z tego materiału oferujemy pokrowce od hiszpańskiej firmy Nueva Textura. Materiał oznaczony jako multi-elastyczny lub bi-elastyczny to w 100% materiał elastyczny rozciągliwy we wszystkich kierunkach, który doskonale dopasowuje się do różnych kształtów siedzeń.

Ponadto materiały różnią się strukturą. Możemy wybrać pokrowiec o delikatnej lub głębokiej teksturze. Pięknie wyglądają bi-elastyczne pokrowce o wyjątkowej 3D rzeźbie, które są dumą włoskiej firmy Gaico. Przed zakupem bi-elastycznych pokrowców pamiętajmy o dokładnym zmierzeniu kanapy, fotela lub krzesła. Tylko wtedy nowy pokrowiec będzie idealnie dopasowany i unikniemy rozczarowania z oczekiwanego efektu.

 

Spójrz na zmiany, które sami przeprowadziliśmy i upewnij się, że naprawdę warto!