W dniach 28.- 30.6. 2022 w naszej firmie przeprowadzana będzie inwentaryzacja . Wysyłanie Twoich przesyłek zostanie w pełni wznowione 1. lipca 2022.

Kolory roku 2021 – żółty i szary

 

Kolor roku jest ogłaszany corocznie przez Pantone Color Institute. Na rok 2021 wybrano dwa kolory - kolor światła i cienia. Ten wyjątkowy wybór koloru żółtego i szarości to w przekazanej symbolice pobudzenie i energia, które doskonale łączą się z wewnętrzną siłą i stabilnością. Jedno i drugie w nowym roku będzie mieć równie istotne znaczenie.

 

Jasnożółty (PANTONE 13-0647 Illuminating) uosabia jasne światło, natomiast szarość (PANTONE 17-5104 Ultimate Grey) symbolizuje odbicie cienia. Kolory te idealnie do siebie pasują. Bardzo często pojawiały się one we wnętrzach naszych domów już w roku minionym. Żółte odcienie są bardzo popularne nie tylko wśród projektantów. Przynoszą odbicie i światło. Temperament koloru żółtego, szczególnie na dużej powierzchni warto naturalnie tłumić przeciwnym biegunem. Reprezentuje go szarość o różnej intensywności. Warto łączyć nie tylko kolory, ale także struktury czy materiały. Rezultatem będzie efektowne połączenie pełne napięcia i elegancji.

 

 

Nie poddawaj się ponurym nastrojom

 

Jaki kolor lepiej symbolizuje radość i optymizm niż kolor jasnożółty? Jest to kolor słońca, kolor energiczny, wesoły i pobudzający. Nie jest tajemnicą, że pobudza również apetyt. Kolor żółty potrafi rozjaśnić ciemne pomieszczenia, wlewając do nich swoją energię. Bardzo efektownie będzie wyglądać zastosowany w kilku detalach w pracowni, gdzie będzie wspomagać aktywność mózgu.

Żółty jako kolor podstawowy (obok niebieskiego i czerwonego) należy do filarów zestawu kolorystycznego. Staraj się wykorzystać cały jego pozytywny potencjał, ale z rozwagą.

 

Neutralny ziemisty ton

 

Szary to kolor siły i wytrwałości. Jego neutralne odcienie przybierają postać kamienia, betonu lub popiołu. Stosowany samodzielnie będzie wyglądał chłodno i konserwatywnie. Jednak gdy stanie się cieniem jaskrawego koloru, ożyje tworząc z nim elegancką parę. Z niewidocznej pozycji nagle znajdzie się w świetle reflektorów.

Jako kolor uzupełniający świetnie się komponuje ze wszystkimi ciepłymi odcieniami. Swoją ponadczasowością stworzy atrakcyjne wnętrze z szeroką gamą wyjątkowych zmian.

 

 


 

Kolorowa firana MONNA żółta 135 x 260 cm
-30
%
Bestseller
Kolorowa firana MONNA żółta 135 x 260 cm
od 64,90 zł 86,95 zł
W magazynie dostępne 2 warianty
Obraz dekoracyjny BEELY JAUNE Obraz dekoracyjny BEELY JAUNE
Obraz dekoracyjny BEELY JAUNE
43,95 zł
Na magazynie więcej niż 15 szt.
Pełny opis
Prześcieradło jersey z elastanem do napinania, szare Prześcieradło jersey z elastanem do napinania, szare
Prześcieradło jersey z elastanem do napinania, szare
od 89,90 zł
W magazynie dostępne 2 warianty
Poduszka dekoracyjna DUO UNI musztardowa 40 x 40 cm Poduszka dekoracyjna DUO UNI musztardowa 40 x 40 cm
Poduszka dekoracyjna DUO UNI musztardowa 40 x 40 cm
41,90 zł
Na magazynie więcej niż 15 szt.
Pełny opis
Legowisko dla psa ALIK, rozmiar S -  50 x 40 cm Legowisko dla psa ALIK, rozmiar S -  50 x 40 cm
Legowisko dla psa ALIK, rozmiar S - 50 x 40 cm
122,90 zł
Na magazynie więcej niż 15 szt.
Pełny opis
Poduszka na siedzisko DUO UNI na rzep musztardowa Poduszka na siedzisko DUO UNI na rzep musztardowa
-15
%
Poduszka na siedzisko DUO UNI na rzep musztardowa
od 44,90 zł
W magazynie dostępne 2 warianty