W dniach 28.- 30.6. 2022 w naszej firmie przeprowadzana będzie inwentaryzacja . Wysyłanie Twoich przesyłek zostanie w pełni wznowione 1. lipca 2022.

Komunikaty prasowe

1. 9. 2018

deDoma zmienia nazwę na deDoma

Szanowni klienci,
chcielibyśmy Państwa poinformować o zmianie nazwy naszej firmy z deDoma na deDoma.

Czym jest deDoma?
Spółka matka deDoma ma siedzibę w Czechach, a klienci mogą kupować produkty poprzez e-shop, w 3 tradycyjnych sklepach lub za pośrednictwem wydrukowanego katalogu. Spółki córki znajdują się na Słowacji, w Rumunii oraz w Polsce, gdzie funkcjonują e-shopy.

Dlaczego zmienia się nazwa?
Dotychczasowa nazwa deDoma na Słowacji przypominała tradycyjnego producenta mebli Decodom. W Rumunii brakowało wolnej domeny www.dedoma.ro a w telewizyjnej reklamie dotychczasowa nazwa URL adresu www.deco-doma.ro była skomplikowana, dlatego zdecydowaliśmy się na stopniową zmianę nazwy wszystkich spółek córek na deDoma.

We wszystkich krajach logo dD zostaje identyczne. W chwili obecnej możecie go Państwo znaleźć na przykład na ciepłej kamizelce z mikrofibry, którą obecnie oferujemy.


28.5.2013

deDoma jest firmą wysyłkową

Nasza oferta obejmuje wyposażenie kuchni, sprzęty gospodarstwa domowego, środki do czyszczenia, tekstylia,  ale także małe meble i dekoracje. Towar można zamawiać za pośrednictwem sklepu internetowego oraz katalogu drukowanego.

deDoma jest nową  firma wysyłkowa. Jak sama nazwa wskazuje, oferujemy produkty dla domu. Ponieważ nadal uważamy, że sprzedaż za pośrednictwem katalogu jest sprzedażą przyszłości, nasi klienci mają możliwość zamawiania towaru z katalogu drukowanego. Ponieważ chcemy iść z duchem czasu, (szyk) towar można też kupić w naszym e-sklepie www.dedoma.pl  

Znajdziesz u nas wyposażenie kuchni, pomocny sprzęt gospodarstwa domowego, środki do czyszczenia, tekstylia ale także małe meble i dekoracje.

Nasze towary objęte są dwuletnią gwarancją. W razie niezadowolenia  istnieje możliwość zwrotu towaru w okresie 14 dni. Naszym klientom oferujemy bezpłatny katalog z nowościami naszego sklepu. Kolejnymi bonusami jest możliwość płacenia za towar podczas odbioru i kupon rabatowy na następne zamówienie.

Większość zdjęć, które można znaleźć w katalogu lub e-sklepie dostępne są w dobrej jakości do druku, na żądanie udostępnimy cała naszą fotogalerię lub poszczególne zdjęcie.

Wierzymy, że nasze produkty się państwu spodobają.

Za deDoma

Tereza Špirochová