Patelnie żeliwne

Żeliwo to wysokowęglowy stop żelaza z węglem bez dodania jakichkolwiek innych metali. Dzieki znakomitej dystrybucji ciepła pokarm podgrzewa się równomiernie i bez przypalania. Naczynia wykonane z żeliwa są odporne na uszkodzenia i zarysowania, a do tego bardzo wygodne w czyszczeniu, wystarczy lekko wytrzeć je gąbką. Żeliwo jest dosyć ciężkim materiałem, co powoduje, że patelnia żeliwna jest stabilna co z kolei utrudnia przypadkowe wylanie gorącej zawartości /p>

Świetną pomocą dla miłośników jajek jest specjalna żeliwna patelnia na jajka sadzone. Patelnie takie pozwolą usmażyć nie tylko idealne jajka szdzone, ale również placuszki i naleśniki. Dzięki nieprzywierającej powłoce pokarm przygotujesz bez dodawania tłuszczu. Czeskie żeliwo nadaje się na wszystkie rodzaje kuchenek, włącznie z płytą indukcyjną.

Chcesz się pochwalić świetnym stekiem? Patelnia żeliwna będzie doskonała i szybka do przyrządzenia świetnego steku. Wygodą jest zdejmowany uchwyt dla łatwiejszego przechowywania. Drewniana deska posłuży do natychmiastowego podania dania.

Mniej informacji
  • Polecane
  • Od najtańszego
  • Od nejdroższego
  • Od najpopularniejszego
3 produkty
Patelnia żeliwna do przygotowania jaj sadzonych Patelnia żeliwna do przygotowania jaj sadzonych
99,95 zł
Na magazynie 4 szt
Pełny opis
Żeliwna okrągła patelnia Żeliwna okrągła patelnia
38,95 zł
Na magazynie ostatnia 1 szt
Pełny opis
Żeliwna patelnia z deseczką Żeliwna patelnia z deseczką
58,95 zł
Na magazynie 4 szt
Pełny opis
  • 1