W dniach 28.- 30.6. 2022 w naszej firmie przeprowadzana będzie inwentaryzacja . Wysyłanie Twoich przesyłek zostanie w pełni wznowione 1. lipca 2022.

Pokrowce Buklé w kolorach czterech pór roku

 

Zgodność kolorów podświadomie przejmujemy od przyrody. Wrażenia i pozytywne odczucia nosimy w sobie, a ich dziedzictwo pojawia się całkiem naturalnie w naszych domach.

Jak tylko zaczną Państwo studiować wpływ kolorów na psychikę ludzką, a swoją wiedzę skupiać do mniej lub bardziej ogólnych i obowiązujących zasadach, odkryją Państwo, że nie da się zaszufladkować punktu widzenia wielu osób. Każdy z nas postrzega kolory i światło w oryginalny sposób i całkowicie odmiennie otacza się kolorami. Wszystko w porządku, mielibyśmy mieszkać w środowisku, które na nas oddziałuje przyjemnie.

Przyjąć swe uczucia i według niech wyposażyć sobie swój dom to zupełnie prawidłowe. Jeśli nie chcemy ściśle przestrzegać modnych trendów, zazwyczaj tak postępujemy, ale czasami nie dajemy sobie rady z tym, jakie sąsiedztwo kolorów dopasować do podstawowych kolorów w pomieszczeniu. Wtedy z pomocą przychodzi idealny pomocnik w postaci prostego szablonu – dwunastoczęściowego kolorowego koła przedstawiającego 3 pierwszoplanowe, następnie drugoplanowe i trzecioplanowe kolory, z którymi nauczą się Państwo szybko pracować. Kształt pokrowców został wykonany w wielu modyfikacjach, więc można w nie ubrać zarówno swój ulubiony relaksacyjny fotel czy też pufę, a także obszerny narożnik. Możliwe, że tegoroczna wiosna wniesie do Państwa domu interesujące kolorowe zmiany...

 

 

Zimę najbardziej charakteryzują kontrasty. Nie musi to być czarny i biały, ale w dużej mierze zaliczyć tutaj można czarne meble i metale. Przeciwieństwa zapewniają żywe kolory, należy do nich przede wszystkim czerwony. Chłód bieli złagodzi śmietankowe tony. Przyporządkujcie do nich dzianiny lub dzianiny z krótkim włosem i futra, w których zima będzie wyglądać bardzo przyjaźnie:

 

 

Żółte odcienie ze wszystkich stron sygnalizują nadchodzącą wiosnę. Od zimnej cytrynowej po ciepłe ochry, to wszystko rozświeci każdy kąt Państwa mieszkania, podobnie jak słońce. Wybierzcie sobie złotawe odcienie do pomieszczenia, któremu brakuje naturalnego światła dziennego, a kanapa w salonie stanie się także centralnym punktem całego pomieszczenia. Po pozostałych uzupełniających kolorach rozejrzyj się po świecie przyrody. Kolor szafirków, fiołków lub lipowa zieleń będą z pewnością odpowiednie:

 

 

Lato w mieszkaniu wygląda bardzo pięknie. W przyjemny sposób sprawia wrażenie chłodu i wykorzystuje kolorowe akcenty dalekich horyzontów. Stalowo szary, staroróżowy, a także kolory mające prowansalski charakter są tutaj obecne. Uzupełnijcie je brązowymi tonami czekolady i korzystajcie z jasnego pomieszczenia:

 

 

Dojrzałe i żywe odcienie jesieni nadają pomieszczeniom wyjątkowo przyjemne podłoże, dzięki któremu można połączyć mnóstwo kolorów, od przytłumionych aż po radosne. W takim pomieszczeniu egzotyczne wzory, plamki zwierząt futerkowych itd. wyglądają świetnie. Z kolorem żółtej kukurydzy lub mahonia Wasz wybór nigdy się Wam nie znudzi:

 

 


 

Polecamy