W dniach 28.- 30.6. 2022 w naszej firmie przeprowadzana będzie inwentaryzacja . Wysyłanie Twoich przesyłek zostanie w pełni wznowione 1. lipca 2022.

Przedstawiamy dostawcę Sleep Well

SLEEP WELL - najdelikatniejszy dotyk lub miłość od pierwszego dotyku,
oba hasła wypowiadają o swojej delikatności, możliwości zagrzania oraz miękkości produktów marki SLEEP WELL z mikrowłókna lub inaczej zwanej mikroflaneli. Marka Sleep Well założona switawską firmą tekstylną SVITAP J.H.J. 12 lat temu, która jako pierwsza przedstawiła koce, pościele, prześcieradła oraz kolekcję innych produktów na rynku w Czechach i na Słowacji.

Już 12 lat tworzy dla swoich wiernych, ale i dla nowych klientów własne produkty kolekcje pościeli i koców, które zawsze na jesień są bardzo oczekiwane. Kolekcja tego roku jest w temacie "równowaga" stara się nam zwrócić uwagę na coraz szybsze tempo życia wszędzie dookoła nas. Dlatego w kolekcji są wykorzystane wzory jako Mandaly, Fale, delikatne wzory kwiatów, przeważnie wszystko co nas uspokaja po ciężkim dniu oraz pomoże sę dostać do stanu odpoczynku. Dla dzieci jest przygotowana nowość - pierwsza pluszowa szopka, figurki Józefa, Marie, Dzieciątka z ekstra delikatnego mikrospandexu uzupełnione o kartonową Szopkę na pewno pomogą w opowieściach o pięknym momencie przyjścia na świat Dziąciątka w Betlejem oraz wprowadzą przyjemną atmosferę świąt Bożego Narodzenia.

Produkty SLEEP WELL są wyprodukowane z uczuciem dla wszystkich wiekowych kategorii:

  • dla niemowlaków - kocyki do wózka i pościel do łóżeczka
  • dla dzieci - szeroka szkala pluszowych zabawek, pościeli i kocyków
  • dla dorosłych - koce, designerskie dodatki do wnętrz
  • dla babci i dziadka na przykład ciepły śpiwór telewizyjny

Ukoronowaniem jest limitowana edycja koców z motywem obrazu Ametyst od znanego malarza Alfonsa Muchy. Kolekcja została wyprodukowana w ilości 2000 sztuk na podstawie udzielonej licenci od wnuka Alfonsa Muchy, Johna. Wraz z każdym kocem klient otrzyma certifikat z numerem porządkowym i z gwarancją autentyczności.

Firma Svitap dysponuje własną linią wyszywającą, także swym klientom, a to i poszczególnym osobom oferuje ozdobę na przykład kocyków dla niemowląt lub poduszek z wyszywką na życzenie. Jednocześnie tworzy i swoje własne kolekcje produktów z wyszywkami, np. dla myśliwców, rybaków czy miłośników jogi.

Flauszowe koce marki SLEEP WELL są częscią standardowego wyposażenia samochodów Skoda KODIAQ.

Produkty z miktowłókna są testowane oraz posiadają atesty o nieszkodliwości dla zdrowia od czeskiego instytutu ITC Zlin oraz protokoły o zgodności, na których firma bazuje.