Razem sobie poradzimy - wysyłamy w trybie normalnym z maksymalnym naciskiem na środki bezpieczeństwa. Jak to u nas wygląda?

Razem sobie poradzimy

BEZPIECZNE I NIEZAWODNE ZAKUPY

Nasz esklep łącznie z ekspedycją pracuje z pełną prędkością. Dokładamy wszelkich starań, abyś otrzymał swoją paczkę w ciągu jednego tygodnia. Przy każdym produkcie znajdziesz datę jego dostawy. Operatorzy Call Center są dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30.

Więcej informacji o bieżącej wysyłce i dostawie >

Jak chronimy klientów i pracowników? >

Często zadawane pytania >

 

 

 

 

Stańcie się gwiazdą w kuchni

Wskazówki i rady, jak nie zwarjować w kuchni
Wiosenne smoothie

Wiosenne smoothie

Każdy z nas na pewno poczuł wiosenne osłabienie. Dobrym sposoben na pokonanie zmęczenia mogą być owocowe i warzywne smoothie. Są prawdziwą bombą witaminową, która pomoże Ci postawić się na nogi.

czytaj więcej
Domowa cukiernia

Domowa cukiernia

Każdy powód do świętowania jest dobry. Planujesz małą imprezę, ale nie masz ochoty na pieczenie ciasta? Nie powinno zabraknąć przysłowiowej wisienki na torcie.

czytaj więcej

Inspiracje tkanin do mieszkania

Dobre rady, jak wytworzyć piękny i utulny dom
Jaki styl będzie pasować do waszego salonu?

Jaki styl będzie pasować do waszego salonu?

Doradzimy Państwu, jak w prosty sposób przemienić sofę a wraz z nią również cały salon. Wystarczy tylko kilka dodatków a będziecie mieszkać jak w nowym.

czytaj więcej
Sposoby na usunięcie plam z tapicerki

Sposoby na usunięcie plam z tapicerki

Nie przejmujemy się widząc na kanapie malutką plamę. Ale w momencie kiedy oczekujemy gości, plama naraz zaczyna robić się większa, kanapa ogólnie wygląda na brudniejszą.

czytaj więcej