W dniach 28.- 30.6. 2022 w naszej firmie przeprowadzana będzie inwentaryzacja . Wysyłanie Twoich przesyłek zostanie w pełni wznowione 1. lipca 2022.

Renowacja uszaka

Jeśli szukają Państwo fotela, w którym będzie się Wam dobrze czytać, postawcie na fotel zwany uszakiem. Został on stworzony w tym celu. Jeśli mają go Państwo gdzieś ukryty na strychu lub chacie tylko dlatego, że nie ma już ładnego obicia, mamy dla Państwa radę.

 

Panuje przekonanie, że pierwszy uszak powstał we Francji i został zaprojektowany z myślą o wygodnym siedzeniu podczas czytania książek. Do fotela trzeba dosłownie miękko zapaść. Jego typowe boczne łuki miały zapobiec bólom szyi w przypadku, gdy czytelnik zasnął w fotelu. Fotel uszak, często określany jako fotel do czytania, jest po prostu bardzo lubiany. Jego typową cechą są tzw. uszy. Dzięki typowemu zaokrągleniu kształtu i łukom bocznym na oparciu na wysokości głowy można go bez problemu rozpoznać.

 

RENOWACJA ZA POMOCĄ POKROWCÓW

Możesz spokojnie udać się na bazar, aby zdobyć jakąś piękną sztukę lub znieść stary fotel ze strychu i zabrać się do prostej renowacji korzystając z elastycznych pokrowców firmy deDoma, które działają zasadniczo jak druga tapicerka. Dzięki elastycznym pokrowcom zmienią Państwo wygląd Waszego uszaka w ciągu chwili. Hiszpańskie narzuty elastyczne są bardzo rozciągliwe we wszystkich kierunkach i z łatwością przystosują się do każdego rodzaju fotela, a dodatkowo wyglądają naprawdę elegancko! Super rozciągliwy pokrowiec na uszak ma wyraźną strukturę i jest wykonany z najwyższej jakości materiałów. Jednokolorowa i wysoko elastyczna dzianina jest przyjemna w dotyku i łatwa w utrzymaniu. W przypadku zabrudzenia wystarczy ją po prostu zdjąć i wyprać. Doskonale ochroni Państwa fotel przed zniszczeniem przez dzieci lub domowymi pupilami.

Jeśli do uszaka skompletują Państwo pufę i podusię w identycznym designie uzyskacie jeszcze wygodniejsze siedzenie. Można zaczynać leniuchowanie.

 


 

Polecamy