Prześcieradło FROTTE nieprzemakalne beżowe, 90 x 200 cm

Wpisz opinię
Nr Art.: 5546101

Prześcieradło FROTTE nieprzemakalne beżowe, 90 x 200 cm

Wpisz opinię
Nr Art.: 5546101
119,90 
szt
DOSTAWA GRATIS
ZA ZAMÓWIENIE PONAD 300 zł
Prześcieradło FROTTE nieprzemakalne beżowe, 90 x 200 cm

Sprytne połączenie elastycznego prześcieradła frotte oraz nieprzepuszczalnej podkładki to odpowiedni produkt do prawie każdego domu. Chroni materac przed mechanicznym uszkodzeniem, podobnie jak zwykłe prześcieradło. Ponadto dzięki powłoce poliuretanowej nie przepuści żadnej cieczy i zapewni wysoki standard higieniczny łóżka. Nieprzemakalne prześcieradło przeznaczone jest przede wszystkim z myślą o zakładach opieki zdrowotnej. Specjalna membrana poliuretanowa nie przepuszcza w kierunku do materaca, ale jest paroprzepuszczalna w kierunku od materaca co oznacza że prześcieradło „oddycha“.

Dzięki wszytej gumce w tunelu w obwodzie prześcieradło idealnie dopasowuje się do materaca. Nadaje się na materac o wysokości do 20 cm. Zalecamy pranie w temperaturze 60 °C. Wysokiej jakości czeski produkt z certyfikatem OEKO-TEX Standard. Prześcieradło nieprzemakalne i oddychające oferujemy w wersji na łóżko pojedyncze 90 x 200 cm lub łóżko podwójne 180 x 200 cm.

 

Materiał: wierzchnia warstwa 100% bawełniane frotte, dolna warstwa 80% poliuretan, 20% poliester

Zalecane pranie: 60 °C

Prześcieradła nieprzepuszczalne

Nieprzepuszczalne prześcieradła niezawodnie zapobiegają przenikaniu płynów (rozlane napoje, mocz), zapewniając higienicznie czysty materac i jego długą żywotność. Dzięki swoim właściwościom pochłaniają brud i wilgoć dowolnego pochodzenia, tym samym chroniąc materac. Ze względu na odporność na wysoką temperaturę prania, dalej zostają higienicznie czyste.

 

Wierzchnia warstwa to zazwyczaj bawełna w postaci frotte lub gładkiego jersey. Nieprzepuszczalna warstwa spodnia wykonana jest albo z wodoodpornego PCW, który zatrzymuje większą ilość płynów, a zatem jest szczególnie odpowiednia dla pacjentów o wysokim stopniu nietrzymania moczu, jego wadą jest nieoddychalność oraz to, że lekko szeleści; lub też z polyuretanu (PU), który jest nieprzemakalny ale oddychający, eliminuje pocenie się, pomaga zapobiegać odleżynom i ranom na skórze. Taka opcja jest szczególnie odpowiednia dla dzieci i seniorów, dla pacjentów z ranami i problemami skóry.

Wszyta guma w obwodzie zapewnia prawidłowe ułożenie na materacu. Dla łatwiejszego zakładania zalecamy zakupienie szelek napinających prześcieradło, które utrzymają je na miejscu bez niechcianego przemieszczania się materiału.

 

Nieprzepuszczalne prześcieradła z warstwą PCW można prać w 60 °C, warstwa PU (poliuretanowa) wytrzyma pranie w temperaturze 90 °C. Prać osobno, aby uniknąć uszkodzenia nieprzepuszczalnej warstwy. Z tego samego powodu, suszyć w stanie rozwieszonym.

Nieprzepuszczalne prześcieradła nie należy maglować, gotować ani wybielać.

 

 

SZELKI NAPINAJĄCE PRZEŚCIERADŁO

Szelki napinajęce prześcieradło utrzymują je na miejscu bez niechcianego przemieszczania się materiału. Prześcieradło będzie zawsze napięte i położone na swoim miejscu. Prosta aplikacja, nadają się na wszystkie typy prześcieradeł.
Dostarczamy jako zestaw 4 sztuk.

PRODUKT CZESKI
Gwarantujemy wysoką jakość produktów z pierwszorzędnych materiałów, których wykonanie oparte jest na długoletnim doświadczeniu w produkcji tekstyliów w Czechach.

Parametry

Materiał Bawełniane frotte, poliuretan, poliester
Wysokość materaca do 20 cm
Gramatura 210 g/m²
Rozmiar 90 x 200 cm
Zalecane pranie 60 °C
Właściwości Z gumką, Nieprzepuszczalne

Péče nepropustná prostěradla

  • Prać w temperaturze 60 °C, słabo wirować
  • Nie pracować
  • Suszyć w niższej temperaturze
  • Nie wybielać
  • Nie można czyścić chemicznie
Ocena (0)
Napisz opinię i podziel się swoimi doświadczeniami
Twoja opinia jest dla nas ważna. Napisz swoją opinię lub wstaw zdjęcie zakupionego produktu i przekaż swoje wrażenia innym klientom.
NAPISZ I UDOSTĘPNIJ
Więcej informacji
0,0
0 x
0 x
0 x
0 x
0 x
Twoje pytania
Czy masz jakieś pytania dotyczące produktu? Zapytaj podczas dyskusji.
Newsletter
Nowości i akcje
na Twój e-mail

Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajda Państwo tutaj.

Gwarancja bezpiecznych zakupów
Jesteśmy certyfikowanym sklepem i przestrzegamy zasady bezpiecznych zakupów.
24 865
punktów
odbioru
oraz wiele korzyści
wygodnego zakupu