Ręcznik kąpielowy frotte JEŻ SONIC 70 x 140 cm

Nr Art.: 56294

Ręcznik kąpielowy frotte JEŻ SONIC 70 x 140 cm

Nr Art.: 56294
Sprzedaż zakończona ... ale nie martw się, pomożemy Ci wybrać inny przedmiot. Wyszukaj kategorię Ręczniki kąpielowe
Ręcznik kąpielowy frotte JEŻ SONIC 70 x 140 cm

Oryginalny ręcznik kąpielowy z popularną postacią z bajki jeża Sonic jest wykonany z miękkiej i przyjemnej w dotyku 100% bawełny. Idealny nie tylko do użytku w łazience, ale również podczas letnich wypadów na basen czy wakacji nad morzem. Jest wystarczająco duży do leżenia nad wodą a także do znakomitego owinięcia całego ciała po kąpieli. Piękny motyw urozmaici kąpiel każdego malucha.

Ręcznik kąpielowy zalecamy prać w temperaturze 40 °C, co pozwoli zachować jego kolory. Należy prać płynnym środkiem piorącym do prania kolorowych tkanin bez użycia płynu do zmiękczania, który zmniejsza chłonność ręcznika.

Dlaczego warto wybrać ręczniki frotte

 

Ręczniki należą do niezbędnych akcesorii każdego domu. Puszyste małe ręczniki i ręczniki kąpielowe wnoszą do naszej łazienki poczucie komfortu i wygody. Wystarczy po gorącej kąpieli okryć się ręcznikiem kąpielowym by błogo relaksować. Są to chwile związane ze spokojem i intymnością, chwile, które możesz poświęcić tylko i wyłącznie sobie, a ponadto estetycznie odświeżają i uzupełniają wyposażenie naszych łazienek dodając surowym powierzchniom miękkości i strukturę.

Ręczniki frotte charakteryzują miękkie bawełniane pętelki, które doskonale wchłaniają wilgoć. Bawełniane frotte to gwarancja trwałości i intensywnego koloru, dzięki czemu ręczniki wytrzymają niejedno plażowe szaleństwo.

Ręczniki mogą być też mile widzianym i popularnym prezentem, szczególnie dla nowożeńców lub przyszłych rodziców.

 

 

 

Przed pierwszym użyciem frotte należy wyprać, najlepiej dwukrotnie, aby pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń, powstałych w procesie produkcji. Pierwsze pranie poprawi też higroskopijność ręcznika. Ręczniki frotte najlepiej prać w temperaturze 60 °C. Po wypraniu wysuszyć w suszarce lub swobodnie rozwiesić, unikając suszenia ręczników na grzejniku lub bezpośrednio na słońcu.

Podobnie jak inną odzież, ręczniki należy prać osobno, zawsze z podobnými kolorami. Aby uniknąć niepożądanego uszkodzenia pętelek, nigdy nie należy ich prać z innymi ubraniami. Podczas prania nie przekraczaj zalecanej dawki detergentu. Kolorowe ręczniki należy prać w płynie, białe ręczniki w proszku do prania, który w przeciwieństwie do płynu zawiera rozjaśniacze optyczne.

W przeciwieństwie do powszechnej świadomości, nie używaj do płukania ręczników zmiękczacza do tkanin, ani ich nie prasuj - oba zabiegi niszczą delikatną strukturę pętelkową. Jeżeli zauważysz, że materiał się zaciągnął, ostrożnie usuń wystającą pętelkę, najlepiej nożyczkami.

Parametry

Rozmiar 70 x 140 cm
Gramatura 320 g/m²
Zalecane pranie 40 °C bez płynu do zmiękczania
Materiał Bawełniane frotte
Właściwości Uniwersalne
Newsletter
Nowości i akcje
na Twój e-mail

Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajda Państwo tutaj.

Gwarancja bezpiecznych zakupów
Jesteśmy certyfikowanym sklepem i przestrzegamy zasady bezpiecznych zakupów.
24 865
punktów
odbioru
oraz wiele korzyści
wygodnego zakupu