Sypialnia

MIEJSCE NA RELAKS

Cieszysz się, aż po ciężkim dniu odpoczniesz między mięciutkimi poduszkami i kołdrą? Sypialnia to nie tylko miejsce przeznaczone do spania. Może być również świetnym miejscem do relaksacji i wypoczynku. Należy to wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich kolorów ścian do sypialni. Dopasować pościel, prześcieradło, poszewki na poduszki i stworzyć odpowiednią atmosferę.

Oprócz kolorów ważny jest materiał z którego uszyta jest pościel. Zmarzluchy docenią ciepłą pościel z klasycznej flaneli albo nowoczesnego mikropluszu, który grzeje bardziej niż pierzyna u babci. Niezapomniany luksus przeżyjesz w pościeli z satyny.

Jest jeszcze jedna rzecz, która nie jest widoczna, ale której nie może zabraknąć. Ochronna nakładka zapewni, że materac będzie przez długi czas wyglądać jak nowy. Życzymy słodkich snów.

Wasza wyśniona sypialnia

Poradzimy, co wybrać, abyście mieli najpiękniejsze sny

Jak ładnie złożyć napinane prześcieradło

Prześcieradła jersey są dostępne w 20 różnych kolorach! Na blogu znajdziesz wskazówki jak może wyglądać zapakowane w prezencie prześcieradło w kszałcie torebki lub jak uszyć elastyczne paski dla lepszego przechowywania.

czytaj więcej
Newsletter
Nowości i akcje
na Twój e-mail

Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajda Państwo tutaj.

Gwarancja bezpiecznych zakupów
Jesteśmy certyfikowanym sklepem i przestrzegamy zasady bezpiecznych zakupów.
24 865
punktów
odbioru
oraz wiele korzyści
wygodnego zakupu