Mieszkanie, sprzątanie

BĄDŹ PERFEKCYJNĄ PANIĄ DOMU

Być może, porządki domowe to dla ciebie zło konieczne. Obecnie na rynku istnieje wiele praktycznych pomocników, które nam w tym pomogą. Nie musisz od razu wyciągać dużego odkurzacza, kiedy na rozsypane na kanapie okruchy wystarczy ręczny odkurzacz, albo zawsze przygotowany odkurzacz pionowy. Klasyczną szmatę do podłogi zamień na mop obrotowy, a jeżeli wypróbujesz ściągaczkę do okien, już nigdy jej nie oddasz.

Sprzątanie obejmuje również pranie i prasowanie. Porozrzucaną odzież umieścimy w koszu na odzież, zabrudzoną bieliznę włożymy do pralki a czystą i pachnącą bieliznę wysuszymy na suszarce. Może nastał czas by wymienić również starą deskę do prasowaniana nową w wersji z zabudowanym gniazdkiem, półką na uprasowaną bieliznę oraz rękawnikiem.

Kiedy już mówimy o wymianie pomocników na nowsze, to torby foliowe w dziesiejszych czasach nie są w modzie. Warto zakupić ładną torbę na zakupy. Na koniec jeszcze jedna rada. Kiedy będziesz mieć w domu wszystko ładnie poukładane, na przykład w pojemniku do przechowywania, to Twój dom będzie czysty i uporządkowany.

Pomysły na łatwe sprzątanie

Poradzimy wam, jakie sobie wybrać pomocniki i ułątwić sobie sprzątanie

Babskie porady mycia okien

Lśniące okna są wyznacznikiem prawdziwej czystości domu. Kiedy powietrze wpada do naszego mieszkania przez pachnące firanki cieszymy się z efektu naszej pracy.

czytaj więcej
Newsletter
Nowości i akcje
na Twój e-mail

Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajda Państwo tutaj.

Gwarancja bezpiecznych zakupów
Jesteśmy certyfikowanym sklepem i przestrzegamy zasady bezpiecznych zakupów.
24 865
punktów
odbioru
oraz wiele korzyści
wygodnego zakupu