O nas

deDoma, zakupy bez obaw.

Witamy w naszym popularnym sklepie wysyłkowym deDoma. Mamy nadzieję, że wybiorą Państwo z naszej szerokiej gamy produktów o wyjątkowych cenach. Zamówieniu poświęcamy maksimum uwagi i gwarantujemy wysoką jakość usług.
Cenimy sobie przychylność każdego klienta.

Dlaczego warto u nas kupować?

2-letnia gwarancja na towar

możliwość zwrotu towaru w okresie do 90 dni

transport gratis przy zamówieniu ponad 229 zł

Kupon rabatowy na następny zakup

W razie niezadowolenia zwrot pieniędzy!

.. to nasza gwarancja

Spojrzenie za kulisy

Nasz magazyn jest naprawdę duży. Tak duży, że mamy oznakowane trasy dla pieszych i wózków widłowych. Jest tutaj schludnie i każdy dokładnie wie, gdzie się towar z naszego e-sklepu znajduje (dużą część towaru posiadamy na magazynie). Potem wybieramy właściwe opakowanie i towar zostaje odesłany do klienta.

Kolejne zdjęcia

Słowo dyrektorki

Lenka Cvejnová, MBA

Mili klienci,
wysyłkowy sklep deDoma jest dla każdego, kto lubi upiększać swój dom. Mamy obsesję na punkcie zakupów, z entuzjazmem przeglądamy oferty od dostawców z całego świata chcąc Państwu pokazać najciekawsze nowości i inspiracje. Największe przeboje można znaleźć w drukowanym katalogu, który Państwu dostarczymy do domu.

A wszystko to z uśmiechem na ustach, z załogą gdzie wszyscy trzymają się razem, ciesząc się z każdego dnia. Będę szczęśliwa jeżeli moja radość zostanie przekazana do Państwa :-)

Dla mediów

Materiały do pobrania, informacje prasowe…

Pokaż