Koc elektryczny XL 180 x 130 cm

Wpisz opinię
Nr Art.: 19399

Koc elektryczny XL 180 x 130 cm

Wpisz opinię
Nr Art.: 19399
Wyprzedane
TRANSPORT GRATIS

Koc elektryczny XL 180 x 130 cm

  • 3 poziomy ogrzewania
  • przytulny, szbko rozgrzewa
  • automatyczne wyłączanie
  • możliwość prania w pralce

 

Mięciutki grzejący koc zapewni maksymalny komfort po powrocie z zimowego spaceru. Kojące ciepło łagodzi bóle stawów i mięśni. Koc szybko się nagrzewa i równomiernie rozprowadza ciepło na całej powierzchni. Przycisk ustawienia temperatury pozwala ustawić ją na 3 różnych poziomach. Wykonany jest z aksamitnie miękkiego mikropluszu, który doskonale ogrzeje i wręcz zachęca do przytulenia. Dużym atutem jest zdejmowany sterownik, dzięki czemu koc można prać w pralce. Koc wyposażony jest w system chroniący przed przegrzaniem, możesz więc się nim otulić i zasnąć bez żadnych obaw. Posiada funkcję automatycznego wyłączenia po 180 minutach ciągłej pracy.

Ustawieniem przełącznika do pozycji 0 (wył.) dojdzie do zresetowania czasowego wyłącznika bezpieczeństwa co umożliwi ponowne użycie koca.

 

Wymiary: 180 x 130 cm

Materiał: 100% poliester

Moc: 120 W

Zasilanie: 220 - 240 V ~ 50/60 Hz

GRZEJE!
Produkty, które zapewnią, że nigdy nie zmarzniesz! Są delikatne i przyjemne w dotyku, zagrzeją i poprawią nastrój podczas zimy.

Ocena (0)

Napisz opinię i podziel się swoimi doświadczeniami
Twoja opinia jest dla nas ważna. Napisz swoją opinię lub wstaw zdjęcie zakupionego produktu i przekaż swoje wrażenia innym klientom.
NAPISZ I UDOSTĘPNIJ
Więcej informacji
0%
0 x
0 x
0 x
0 x
0 x

Twoje pytania

Czy masz jakieś pytania dotyczące produktu? Zapytaj podczas dyskusji.