Kupon rabatowy na następne zamówienie

(16 Opinie)
Nr Art.: 99918

Kupon rabatowy na następne zamówienie

(16 Opinie)
Nr Art.: 99918
Na magazynie więcej niż 20 szt. U Was w domu już w poniedziałek 8. 3.
0,00 zł
Ten produkt nie może być zakupiony osobno.
TRANSPORT GRATIS
ZA ZAMÓWIENIE PONAD 229 zł

Kupon rabatowy na następne zamówienie

Lubimy, kiedy klienci do nas wracają, dlatego za każde zamówienie otrzymujesz od nas zniżkę 25 zł, którą możesz wykorzystać przy kolejnym zakupie. Zapoznaj się z naszą ofertą w zaciszu i komforcie swojego domu, jesteśmy pewni, że znajdziesz u nas sporo ciekawych rzeczy.

 

Jak wykorzystać kupon rabatowy?
Kod kuponu rabatowego włóż do pola „Kupon lub kod z reklamy” znajdującego się w koszyku w pierwszym kroku zamówienia i potwierdź przyciskiem „Zastosuj”.

 

Ważne:
Z kuponu rabatowego można skorzystać przy zamówieniu o wartości powyżej 165 zł. Rabat zostanie procentowo rozłożony na poszczególne pozycje Twojego zamówienia. W przypadku zwrotu towaru otrzymasz wartość pomniejszoną o udzielony procent rabatu. Niewykorzystany procent rabatu zostanie przypisany na konto klienta. Kupon rabatowy można wykorzystać tylko na www.dedoma.pl i nie może być łączony z innymi ofertami deDoma. Na jedno zamówienie możesz wykorzystać tylko jeden kupon rabatowy.

Ważność: 30 dni od daty otrzymania

Ocena (16)

Napisz opinię i podziel się swoimi doświadczeniami
Twoja opinia jest dla nas ważna. Napisz swoją opinię lub wstaw zdjęcie zakupionego produktu i przekaż swoje wrażenia innym klientom.
NAPISZ I UDOSTĘPNIJ
Więcej informacji
100%
Oceniło 16 użytkowników
16 x
0 x
0 x
0 x
0 x
100%
Du
6.2.2021

Jestem zadowolona.zamowienie przyszło szybko i zgodne z opisem

  • Towar bardzo ładny.polecam serdecznie
Czy była opinia pożyteczna?   Tak (0) / Nie (0)
100%
Monika
26.1.2021

Szczerze polecam. Fotel użytkuje 15 lat, pokrowiec sprawił że mam nowy fotel.

  • Wygląd, jakość.
Czy była opinia pożyteczna?   Tak (0) / Nie (0)
100%
Ewa
24.1.2021
  • Dosyć dlugi termin do wykorzystania
  • Nie widzę
Czy była opinia pożyteczna?   Tak (0) / Nie (0)
100%
Jadwiga
7.7.2020

Rewelacja bardzo profesjonalna obsługa a przy tym bardzo miła i rzetelna.polecam

  • abardzo artykuły dobre
  • nie ma
Czy była opinia pożyteczna?   Tak (0) / Nie (0)
100%
Bożena
27.6.2020

Witam Państwa.Pokrowiec na kanapę 3 osobową układa się dobrze i dopasowuje do kształtów mebli, ale u mnie jest to wersalka na której również śpię w nocy. Pokrowiec powinien być tak uszyty aby można było bez zdejmowania go z mebla otwierać rozkładać wersalkę. Oddzielnie winny być uszyte pokrowce na szczyty i oddzielnie na część do siedzenia i spania zarazem. Również pokrowce na pufy powinny być uszyte oddzielnie na część górną otwieraną i oddzielnie na skrzynkę. Uszyte w Państwa wydaniu pokrowce na wersalkę i pufy zamykają funkcjonalność tych mebli, nie można ich otworzyć i schować np pościel czy użyć do spania. Cena pokrowców jest wysoka nieomal połowę wartości mebla, a przez takie pokrowce mebel nie spełnia swojej roli w małym pomieszczeniu.

  • Dopasowuje się dobrze do kształtu mebli. Idealnie leży i dopasowuje się do kształtu foteli. Wygląda tak jak podano w opisie.
  • Źle są uszyte pokrowce na wersalki rozkładane, powinno być uszyte oddzielnie na szczyty mebla i oddzielnie na część do rozkładania. Pokrowiec jest drogi i do tego zamyka funkcjonalność wersalki, nie można rozłożyć i schować np pościeli. To samo dotyczy pokrowców na pufy. Powinny być uszyte oddzielnie na część górną pufy i oddzielnie na skrzynkę. Pufka powinna służyć jako siedzenie i zarazem skrzynka na rzeczy np zabawki bez zdejmowania pokrowca w każdej chwili kiedy jest potrzeba otworzyć ją. Żle zaprojektowane niefunkcjonalne pokrowce na meble rozkładane. Cena pokrowców jest zbyt wysoka do cen na rynku. Proszę Państwa o uszycie tak pokrowców na meble rozkładane aby nie blokować otwierania tych mebli. Czy mogę odesłać Państwu pokrowców na wersalkę i pufy w celu zmiany na funkcjonalne ( możliwość otwierania mebli).
Czy była opinia pożyteczna?   Tak (0) / Nie (0)

Twoje pytania (1)

Czy masz jakieś pytania dotyczące produktu? Zapytaj podczas dyskusji.