Przedstawiamy Włoskiego producenta GAICO

Włoska firma Gaico jest jedną z najbardziej znanych firm na świecie produkujących elastyczne pokrowce na komplety wypoczynkowe. Historia firmy sięga 1965 roku kiedy pod nazwą Paulato Adriano zajmowała się produkcją koronki klockowej i frędzli. Po kilku latach, firma zmieniła nazwę na Gaico i zaczęła się zajmować produkcją narzut i koców. Siedziba firmy już ponad 35 lat znajduje się w małym włoskim miasteczku Gandino, położonym w malowniczych Alpach Bergamskich.

Od 2001 roku firma Gaico zacząła specjalizować się w produkcji materiałów elastycznych z rzeźbionymi reliefami, rozciągliwe we wszystkich kierunkach. Materiały są chronione patentami międzynarodowymi. Z tych materiałów są szyte elastyczne narzuty na różnego rodzaju kanapy, fotele, krzesła oraz na niektóre rodzaje kanapy narożnikowe.

W 2011 roku firma Gaico stworzyła nową markę Paulato by Gaico. Pod marką unikalne bi-elastyczne pokrowce zaczęły się z wielkim powodzeniem rozprzestrzeniać do Europy i następnie na cały świat.

Firma Gaico kładzie duży nacisk na jakość materiałów, które nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, śledzi najnowsze trendy w kolorach i wzorach, które odzwierciedla w swoich produktach. Produkcja pokrowców odbywa się wyłącznie we włoskiej fabryce pod ścisłą kontrolą jakości uszytych produktów.

Klienci doceniają nie tylko jakość, ale także unikatowość tych pięknych elastycznych tkanin.

Newsletter
Nowości i akcje
na Twój e-mail

Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajda Państwo tutaj.

Gwarancja bezpiecznych zakupów
Jesteśmy certyfikowanym sklepem i przestrzegamy zasady bezpiecznych zakupów.
24 865
punktów
odbioru
oraz wiele korzyści
wygodnego zakupu