Przedstawiamy Włoskiego producenta GAICO

Włoska firma Gaico jest jedną z najbardziej znanych firm na świecie produkujących elastyczne pokrowce na komplety wypoczynkowe.

Historia firmy sięga 1965 roku kiedy pod nazwą Paulato Adriano zajmowała się produkcją koronki klockowej i frędzli. Po kilku latach, firma zmieniła nazwę na Gaico i zaczęła się zajmować produkcją narzut i koców. Siedziba firmy już ponad 35 lat znajduje się w małym włoskim miasteczku Gandino, położonym w malowniczych Alpach Bergamskich.

Od 2001 roku firma Gaico zacząła specjalizować się w produkcji materiałów elastycznych z rzeźbionymi reliefami, rozciągliwe we wszystkich kierunkach. Materiały są chronione patentami międzynarodowymi. Z tych materiałów są szyte elastyczne narzuty na różnego rodzaju kanapy, fotele, krzesła oraz na niektóre rodzaje kanapy narożnikowe.

W 2011 roku firma Gaico stworzyła nową markę Paulato by Gaico. Pod marką unikalne bi-elastyczne pokrowce zaczęły się z wielkim powodzeniem rozprzestrzeniać do Europy i następnie na cały świat.

 

 

Firma Gaico kładzie duży nacisk na jakość materiałów, które nie zawierają żadnych szkodliwych substancji, śledzi najnowsze trendy w kolorach i wzorach, które odzwierciedla w swoich produktach. Produkcja pokrowców odbywa się wyłącznie we włoskiej fabryce pod ścisłą kontrolą jakości uszytych produktów.

Klienci doceniają nie tylko jakość, ale także unikatowość tych pięknych elastycznych tkanin.

Wszystkie pokrowce elastyczne włoskiego producenta Gaico spełniają wymogi w zakresie bezpieczeństwa zdrowotnego, mogą więc być posiadaczem certyfikatu OEKO-TEX® Standard 100.

Newsletter
Nowości i akcje
na Twój e-mail

Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajda Państwo tutaj.

Gwarancja bezpiecznych zakupów
Jesteśmy certyfikowanym sklepem i przestrzegamy zasady bezpiecznych zakupów.
24 865
punktów
odbioru
oraz wiele korzyści
wygodnego zakupu