Kołdra z wypełnieniem z owczej wełny

Nr Art.: 54986

Kołdra z wypełnieniem z owczej wełny

Nr Art.: 54986
Sprzedaż zakończona ... ale nie martw się, pomożemy Ci wybrać inny przedmiot. Wyszukaj kategorię Kołdry i koce
Kołdra z wypełnieniem z owczej wełny
  • doskonałe właściwości termoregulacyjne
  • wysoka jakość wykonania luksusowego bawełnianego wsypu
  • przetwarzane w zakładzie pracy chronionej w Czechach

 

Kołdra wypełniona owczą wełną latem chłodzi a zimą grzeje. Dzięki naturalnym właściwościom termoregulacyjnym wełny dostosuje się do temperatury ciała, sprawiając tym wrażenie suchego ciepła, łagodzące bóle reumatyczne, poprawiają krążenie krwi i wpływają pozytywnie na problemy z nerkami i drogami moczowymi. Naturalna lanolina zawarta w runie chroni włókna przed rozprzestrzenianiem się bakterii i roztoczy.

 

Materiał: wełna owcza zgrzebna, bawełniany wsyp

Zalecane pranie: profesjonalne pranie chemiczne lub pranie ręczne do 30°C przy użyciu środków do prania wełny zawierających lanolinę; nie prasować, nie suszyć w suszarce, nie wybielać.

Dom św. Anežky, o.p.s.

Misją Domu św. Anežki jest wspieranie osób niepełnosprawnych w pracy nad rozwojem większej pewności siebie, zdobywania niezależności i realizacji osobistej tak, aby osoby z różnymi niepełnosprawnościami mogły prowadzić niezależne materialnie, szczęśliwe życie w społeczeństwie. Warsztaty w Týnie nad Vltavou oferują osobom niepełnosprawnym pracę w bezpośredniej współpracy i kontakt ze zdrowymi pracownikami. Poprzez zatrudnienie stara się promować nie tylko niezależność finansową osób niepełnosprawnych, ale także ich pewność siebie i poczucie odpowiedzialności. W DSA do produkcji wyrobów wełnianych hodowane są własne owce, dzięki czemu cały proces produkcyjny od surowca do produktu końcowego odbywa się na miejscu, bez udziału osób trzecich. Kupując produkty wyprodukowane w Domu św. Anežki wspierasz znaczący i godny uznania projekt.

WEŁNA
Produkty wełniane dzięki naturalnym właściwościom termoregulacyjnym wełny zimą grzeją, a latem chłodzą, zabraniając tak poceniu się. Wełna nie prószy, a jej wrzecionowa struktura włókna, zawartość lanoliny i właściwości higroskopijne zapobiegają mnożeniu się roztoczy i innych mikroorganizmów, dlatego idealnie nadają się dla alergików.

KORZYSTNA DLA ZDROWIA
Wełna jest łatwa do utrzymania w czystości. Naturalna lanolina zawarta w każdym włóknie ma korzystny wpływ na skórę. Zmiękcza ją i działa przeciwzapalnie. Ponadto uśmierza bóle reumatyczne, ma korzystny wpływ na układ moczowy i działa kojąco na całe ciało.

PRODUKT CZESKI
Gwarantujemy wysoką jakość produktów z pierwszorzędnych materiałów, których wykonanie oparte jest na długoletnim doświadczeniu w produkcji tekstyliów w Czechach.

Parametry

Wypełnienie Wełna owcza
Zalecane pranie Profesjonalne czyszczenie, Ręczne
Właściwości Naturalny materiał, Całoroczne
Newsletter
Nowości i akcje
na Twój e-mail

Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajda Państwo tutaj.

Gwarancja bezpiecznych zakupów
Jesteśmy certyfikowanym sklepem i przestrzegamy zasady bezpiecznych zakupów.
24 865
punktów
odbioru
oraz wiele korzyści
wygodnego zakupu