Kwitnąca herbata czarna – Szept wulkanu

Nr Art.: 10466

Kwitnąca herbata czarna – Szept wulkanu

Nr Art.: 10466
Sprzedaż zakończona ... ale nie martw się, pomożemy Ci wybrać inny przedmiot. Wyszukaj kategorię Wyposażenie kuchni
Kwitnąca herbata czarna – Szept wulkanu
  • z lawendą i lilią
  • z tych najleszych listków
  • podczas parzenia staje się czerwona
  • delikatny smak

Fermentowane srebrne igiełki z lawendą i lilią. Herbata kwitnąca zwijana jest do kuleczki. Tajemnicę zwijania listków herbaty w malutkie dzieła sztuki zna tylko wybrana grupa chińskich mistrzów, dlatego każda kwitnąca herbata jest bardzo wyjątkowa. Każda kuleczka kwitnącej herbaty zawiera kwiat różnych kolorów i rozmiarów. Po włożeniu kulki herbaciannej do naczynia, najlepiej szklanki, z gorącą wodą rozpoczyna się prawdziwy pokaz sztuki. Gorąca woda rozwija powoli liście herbacianne, odkrywając wspaniały sekret-ukryty pączek kwiatu, który rozwija się do wspaniałego kwiatostanu. Prawdziwa herbata kwitnąca wyprodukowana jesttylko z najlepszych liści białej herbaty.

Czarna herbata używana do produkcji herbaty kwitnącej jest w Chinach znana jako herbata czerwona, i to z tego powodu, że podczas parzenia staje się czerwona. Taka czarna herbata ma bardzo delikatny smak, ponieważ uzyskuje się z pączków Bai HaoYin Zhen podobnie jak herbata biała. Różnica pomiędzy herbatą białą i czarną jest v w różnym procesie przygotowania.

Temperatura wody: 100 °C

Objętość: nalać cca 500 ml

Czas parzenia: 6 min

Herbata kwitnąca spełnia wszelkie normy Unii Europejskiej (EG) Nr. 396/2005 o maksymalnej ilości pestycydów i jest herbatą najwyższej jakości, jaką znajdziesz na rynku!

Newsletter
Nowości i akcje
na Twój e-mail

Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajda Państwo tutaj.

Gwarancja bezpiecznych zakupów
Jesteśmy certyfikowanym sklepem i przestrzegamy zasady bezpiecznych zakupów.
24 865
punktów
odbioru
oraz wiele korzyści
wygodnego zakupu