Kwitnąca herbata Tealini – Jaśminowe niebo

Nr Art.: 10477

Kwitnąca herbata Tealini – Jaśminowe niebo

Nr Art.: 10477
Sprzedaż zakończona ... ale nie martw się, pomożemy Ci wybrać inny przedmiot. Wyszukaj kategorię Wyposażenie kuchni
Kwitnąca herbata Tealini – Jaśminowe niebo
  • z kwiatem jaśminu i jaśminowym aromatem
  • można parzyć 2-3x
  • z bawełnianym sznurkiem

Biała herbata z kwiatem jaśminu i jaśminowym aromatem. Tealini to czarująca herbata kwitnąca specjalnie zwinięta tak, by weszła się do filiżanki. Kwitnącą herbatę Tealini możesz używać z identyczną łatwością jak klasyczną herbatę w woreczku. Nawet znawca będzie zachwycony tym niesamowitym przeżyciem: wewnątrz kulki ukryta jest bowiem egzotyczna roślinka. Prawdziwy spektakl rozpoczyna się wtedy, kiedy kuleczka połączy się z gorącą wodą. Ta powoli rozwija liście herbacianne związane w kuleczkę, z pośród których wyłoni się wspaniały kwiat.

Rewolucyjną nowością jest połączenie kwitnącej herbaty z bawełnianym sznurkiem, który ułatwi Ci manipulację z herbatą podobnie jak z hebratą w torebkach. Bawełniany sznurek, który jest częścią kwitnącej herbaty, nie wpływa negatywnie na dokładne rozwinięcie się kwiatu w filiżance. Sznurkiem wyjmujesz kwiat z filiżanki, a wtedy możesz wysmakować sobie prawdziwą białą herbatę. Jedną herbatę AbloomTealini można parzyć 2-3x.

Czas parzenia: 6 min

Herbata kwitnąca spełnia wszelkie normy Unii Europejskiej (EG) Nr. 396/2005 dotyczące maksymalnej ilości pestycydów i jest herbatą najwyższej jakości, którą znajdziesz na rynku!

Newsletter
Nowości i akcje
na Twój e-mail

Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajda Państwo tutaj.

Gwarancja bezpiecznych zakupów
Jesteśmy certyfikowanym sklepem i przestrzegamy zasady bezpiecznych zakupów.
24 865
punktów
odbioru
oraz wiele korzyści
wygodnego zakupu