W dniach 28.- 30.6. 2022 w naszej firmie przeprowadzana będzie inwentaryzacja . Wysyłanie Twoich przesyłek zostanie w pełni wznowione 1. lipca 2022.

Ciepła mikrofibra

Z  podziwem głaskasz pluszowe misie, które przypominają Twoje dzieciństwo? Pokochasz więc zestaw z mikrofibry o strukturze baranaka z firmy deDoma. Materiał grzeje tak jak prawdziwe futerko baranka, spełniając wszystkie współczesne  wymogi. Można go prać, jest hipoalergiczny, bez roztoczy.
 

 

 

 

 

 CO TO JEST MIKROFIBRA

Mikrofibra, jak sama nazwa wskazuje, składa się z bardzo cienkich włókien. Są to włókna syntetyczne wykonane z poliestru i wymiarach mniejszych niż 1 dtex. Dla porównania, włókno to jest cieńsze niż włókno z naturalnego jedwabiu, włókna bawełny w porównaniu z mikrofibrą są  3 razy grubsze, włókna wełny  nawet do 4 razy. Mikrofibra może być różnie modyfikowana,  na przykład w delikatnego baranka.

 

Ciepły baranek  z mikrofibry

 

KORZYŚCI MIKROFIBRY

Produkty wykonane z mikrofibry odpychają wilgoć i zimno z zewnątrz. Duża liczba porów, pozwala na łatwe odparowanie potu. Produkty z mikrofibry są przyjemne w dotyku, delikatne  i bardzo podobne do naturalnego jedwabiu. Materiał ten jest odporny na mechacenie, a przy  praniu i czyszczeniu  nie traci swoich pozytywnych właściwości.
Najistotniejszą zaletą mikrofibry jest to, że dzięki bardzo cienkim włóknom potrafi utrzymymać ciepło. Jest niezwykle ciepła, wyróżnia się niesamowitą miękkością i delikatnością. Przy dotyku przypomnisz sobie  dzieciństwo i  miękkie pluszowe zabawki. Możemy potwierdzić, że nasz baranek z  mikrofibry jest popularny szczególnie wśród dzieci.

 

JAK DBAĆ O PRODUKTY Z MIKROFIBRY

Biorąc pod uwagę, że jest to materiał bardzo gęsto dziany  ograniczona  jest przepuszczalność roztoczy i pyłków. Dlatego nadaje się dla alergików.  Można go prać bez obaw,  w pralce w temperaturze 40 C °. Mikrofibra jest bardzo trwała, nawet po wielokrotnym praniu kolory są jasne i żywe.  Nie zaleca się stosowanie zmiękczaczy do tkanin, które  niszczą włókna.