Przedstawiamy Hiszpańskiego producenta Nueva Textura

Firma Nueva Textura z siedzibą w Ontynient w hiszpańskiej Walencji, jest jednym z czterech przedsiębiorstw włókienniczych składających się na Holding Group VALENZATEX. Nueva Textura skupia się na projektowaniu tapicerki i tkanin dekoracyjnych, z których są szyte pokrowce na komplety wypoczynkowe, narzuty na sofy i koce.

Pomimo, że firma Nueva Tekstura została założona dopiero w roku 2004 i na rynku występuje przez krótki okres czasu, wpisała się do świadomości klientów na całym świecie. Za popularnością produktów włókienniczych, w 100% hiszpańskiego pochodzenia, stoi doskonała jakość, ciekawy design, kreatywność oraz usługi świadczone na rzecz klientów.

Do najbardziej popularnych produktów firmy Nueva Tekstura należą pokrowce na komplety wypoczynkowe i krzesła do jadalni. Produkowane są w dwóch wersjach, mono-elastyczne rozciągliwe w jednym kierunku i bi-elastyczne, które są rozciągliwe we wszystkich kierunkach.

Druga firma tekstylna podlegająca pod Holding Group VALENZATEX nazywa się Cotopur i skupia się na produktach niezbędnych do zdrowego i komfortowego snu, takich jak poduszki, materace i pokrowce na materace. Produkty firmy Cotopur są antyalergiczne i wykonane z naturalnych materiałów przyjaznych dla środowiska.

Podobny zakres oferuje firma Don Almohadon, która również należy do Holdingu VALENZATEX. Firma korzysta z najbardziej zaawansowanych technologii i należy do wiodących hiszpańskich producentów produktów niezbędnych dla zdrowego snu. Poduszki i materace wysyłane są do innych krajów Europy, do Azji, Ameryki Południowej a nawet Afryki.

Czwartą czysto hiszpańską firmą, produkującą tekstylia domowe jest firma Vialman, która jest zaangażowana w produkcji i sprzedaży kocy, kołder, obrusów i zasłon.

Wszystkie cztery zależne spółki Holding Group VALENZATEX produkujące wyroby tekstylne do użytku domowego mają we wszystkich swoich produktach włókienniczych wspólne cele, spoczywające nie tylko w dążeniu do satysfakcji klienta, ale równocześnie stosowaniem maksymalnej ochrony środowiska, wykorzystywaniem energii ze źródeł odnawialnych i wysokim procentem używanych nieszkodliwych dla zdrowia materiałów naturalnych.

Newsletter
Nowości i akcje
na Twój e-mail

Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajda Państwo tutaj.

Gwarancja bezpiecznych zakupów
Jesteśmy certyfikowanym sklepem i przestrzegamy zasady bezpiecznych zakupów.
24 865
punktów
odbioru
oraz wiele korzyści
wygodnego zakupu