W dniach 28.- 30.6. 2022 w naszej firmie przeprowadzana będzie inwentaryzacja . Wysyłanie Twoich przesyłek zostanie w pełni wznowione 1. lipca 2022.

Przedstawiamy producenta framsohn/

Firma framsohn Frottier GmbH należy do renomowanych austriackich producentów tekstylii frotte o bardzo dobrej jakości. Spółka została założona w roku 1908, a jej celem jest najlepsza jakość produktów. Cała produkcja przebiega pod jednym dachem w północnoaustriackim Heidenreichsteinu i wykorzystuje lokalne źródło bardzo miękkiej wody gruntowej, która umożliwia delikatniejsze farbowanie materiału bez wykorzystania chemii – dzięki temu ręczniki framsohn są nadzwyczajnie miękkie i chłonne. Quality -Made in Austria.

Ulubiona kolekcja Triangle Graphics / Rauten Graphics ze skandynawskimi wzorami. Ręczniki i ręczniki kąpielowe z tej kolekcji są tkane z delikatnego tkanego frotte o gramaturze 500g/m² ze 100% bawełny, są wyjątkowo chłonne, delikatne na dotyk, a jednocześnie solidnie wykonane. Do Waszej pieknej i nowoczesnej łazienki można idealnie skompletować ręczniki łącznie z dywanikami z tej samej kolekcji o gramaturze 1.100g/m² w tym samym desenie.

Najnowsza kolekcja Marrakech Mosaik / Marrakech Chevron z nowoczesnymi afrykańskimi wzorami. Ręczniki i ręczniki kąpielowe z tej kolekcji są tkane z delikatnego tkanego frotte o gramaturze 500g/m² ze 100% bawełny dobrej jakości, są wyjątkowo chłonne, delikatne na dotyk, a jednocześnie solidnie wykonane. Do Waszej pięknej i nowoczesnej łazienki można idealnie skompletować ręczniki łącznie z dywanikami z tej samej kolekcji o gramaturze 1.100g/m² w tym samym desenie.

Ponadczasowa kolekcja Chevron/Tiles z nowoczesnymi graficznymi wzorami. Ręczniki i ręczniki kąpielowe z tej kolekcji są tkane z delikatnej tkaniny frotte o gramaturze 500g/m² ze 100% bawełny dobrej jakości, są wyjątkowo chłonne, przyjemne na dotyk, a jednocześnie wykonanie jest solidne. Do pięknej i nowoczesnej łazienki można kompletować ręczniki wraz z dywanikami łazienkowymi w tej kolekcji o gramaturze 760g/m² w tym samym desenie.