Elegancka letnia TORBA jako PREZENT przy zamówieniu powyżej 169 zł.

Ręczniki bambusowe cappucino, zestaw 4 sztuk

Nr Art.: 509965602
Atrakcyjny komplet

Ręczniki bambusowe cappucino, zestaw 4 sztuk

Nr Art.: 509965602
Sprzedaż zakończona ... ale nie martw się, pomożemy Ci wybrać inny przedmiot. Wyszukaj kategorię Ręczniki małe i kąpielowe
Ręczniki bambusowe cappucino, zestaw 4 sztuk
  • zestaw 2 lub 4 sztuk
  • pozostają zawsze miękkie nawet po wypraniu
  • włókna bambusowe trzykrotnie lepiej pochłaniają wilgoć niż bawełniane
  • proporcja bambusa wynosi 45%

Mięciutkie ręczniki bambusowe są idealnym prezentem dla naszych bliskich, działają kojąco nawet na wrażliwą skórę. Ręczniki z włóknem bambusowym stają się coraz bardziej popularne. Naturalne włókno bambusowe w kombinacji z bawełną tworzy tkaninę niezwykle chłonną i przyjemną w dotyku. Włókno bambusowe ma właściwości antybakteryjne i antygrzybicze, które w naturalny sposób zabraniają mnożeniu się bakterii w używanym ręczniku. Bardzo przydatne w łazienkach, w których są słabsze warunki do wietrzenia, ponieważ ręcznik bambusowy, pomimo że nie jest całkiem suchy, nawet po dłuższym czasie zachowuje świeżość. Dzięki swym pierwszorzędnym właściwościom ręcznik z włókna bambusowego jest mocniejszy i ma 3x wyższą absorpcję w porównaniu z bawełną. Nie zaleca się stosowania płynów zmiękczających do płukania tkanin, żeby zapobiec ograniczeniu chłonności. Prać w temperaturze 40 °C. Ręczniki dostarczamy w zestawie2 lub 4 sztuk jednego koloru.

Materiał: 55 % bawełna, 45 % włókno bambusowe

Jakość: 500 g/m2

Rozmiary: 50 x 90 cm

Produkty oznaczone znakiem Bamboo Comfort wyposażone są w zdejmowany pokrowiec wykonany z włókna z dodatkiem naturalnych włókien bambusowych. Włókno zawiera składnik, który eliminuje bakterie i roztocze kurzu. Wewnętrzny pokrowiec Bamboo Comfort zapewnia doskonałe właściwości ortopedyczne.

Newsletter
Nowości i akcje
na Twój e-mail

Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajda Państwo tutaj.

Gwarancja bezpiecznych zakupów
Jesteśmy certyfikowanym sklepem i przestrzegamy zasady bezpiecznych zakupów.
24 865
punktów
odbioru
oraz wiele korzyści
wygodnego zakupu