Pojemniki do napojów

Butelki na napoje wykorzystamy nie tylko podczas podróży, ale również w domu czy w domku letniskowym. Umil sobie wycieczkęze składaną butelką na napoje. Wyjeżdżasz pod namiot? Składana butelka z kranikiem jest bardzo praktycznym przedmiotem podczas pobytu na kempingu. Po jej opróżnieniu można ją łatwo złożyć i tym samym zaoszczędzić miejsca w plecaku. Dzięki temu, że ma kranik nalewanie wody jest bardzo proste. Butelka może być wykorzystana całorocznie a co więcej, może okazać się pięknym kolorowym uzupełnieniem Twojego domu.

Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, ile wydajesz na napoje? Cena napojów w siłowni czy centrach handlowych często bywa wyższa, dlatego bądź mądrzejszy. Na pewno zaoszczędzisz mając picie zawsze przy sobiepodczas uprawiania sportu, w podróży, w szkole czy w pracy. Wszechstronnie wykorzystana przenośna butelka z praktycznym wiekiem zmieści się w każdej torbie.

Pojemnik na napoje swoimi kolorami rozjaśni Twój dom lub biuro. Nalej wodę bezpośrednio z kranu, pojemnik sprawi, że będziemy regularnie pić wodę. Oferujemy pojemniki o objętości 2,3 l.

  • Polecane
  • Od najtańszego
  • Od nejdroższego
  • Od najpopularniejszego
2 produse
Termos do herbaty DOBLO 500ml z zaparzaczem 1 Termos do herbaty DOBLO 500ml z zaparzaczem 2
Termos do herbaty DOBLO 500ml z zaparzaczem
54,90 
W magazynie 8 sztuk
Pełny opis
Newsletter
Nowości i akcje
na Twój e-mail

Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajda Państwo tutaj.

Gwarancja bezpiecznych zakupów
Jesteśmy certyfikowanym sklepem i przestrzegamy zasady bezpiecznych zakupów.
24 865
punktów
odbioru
oraz wiele korzyści
wygodnego zakupu