Elastyczne frotte prześcieradło EXCLUSIVE szarobrązowe, łóżko pojedyncze 2 szt.

Wpisz opinię
Nr Art.: 524907203

Elastyczne frotte prześcieradło EXCLUSIVE szarobrązowe, łóżko pojedyncze 2 szt.

Wpisz opinię
Nr Art.: 524907203
Na magazynie więcej niż 20 zestawów U Was w domu już w środę 28. 7.
84,90 zł
Pierwotnie 105,90 zł
Zestaw składa się z 2 szt.
zestaw
TRANSPORT GRATIS
ZA ZAMÓWIENIE PONAD 229 zł

Elastyczne frotte prześcieradło EXCLUSIVE szarobrązowe, łóżko pojedyncze 2 szt.

Elastyczne frotte prześcieradło w kolorze szarobrązowym EXCLUSIVE wykonane z elastycznej dzianiny pętelkowej nadaje się na wszystkie typy łóżek. Frotte prześcieradło szybko schną, nie gniecie się przez co nie wymagają prasowania. Narożniki prześcieradła wynoszą 20 cm, wszyta po obwodzie gumka zapewni odpowiednie umiejscowienie na materacu.

Frotte prześcieradło szarobrązowe oferujemy w 2 wymiarach na łóżko jednoosobowe i dwuosobowe. Jest to czeski produkt.

Skład: 80% bawełna, 20% poliester

Dlaczego warto wybrać elastyczne prześcieradło frotte

 

  • bardzo elastyczne
  • łatwo się nakłada
  • pozostaje na swoim miejscu

 

  • zapewnia poczucie ciepła
  • oddychające i chłonne
  • bez prasowania

 

Prześcieradła frotte są bardzo popularne ze względu na dostosowania do kształtu materaca, wysoką oddychalność, chłonność i poczucie ciepła. Prześcieradła są zwykle wykonane z 80% bawełny i 20% poliesteru, co zapewnia tkaninie odpowiednią elastyczność. Nie wymagają prasowania, nie kurczą się, przylegają do materaca.

Wszyta guma w obwodzie zapewnia prawidłowe ułożenie na materacu. Dla łatwiejszego zakładania zalecamy zakupienie Szelek napinających prześcieradło, które utrzymają je na miejscu bez niechcianego przemieszczania się materiału.

Prześcieradła frotte pasują do pościeli bawełnianej, z kory oraz flanelowej. Wręcz przeciwnie, nie nadają się do pościeli damasceńskiej lub z bawełnianej satyny, na które ze względu na ich delikatną powierzchnię mogą mieć negatywny wpływ. Prześcieradła frotte zapewniają poczucie ciepła zwłaszcza w chłodniejszych miesiącach.

 

Prześcieradła frotte z serii EXCLUSIVE przeznaczone są na materace o wysokości do 20 cm. Prześcieradła frotte z serii GRAND z wysokimi narożnikami nadają się na materace o wysokości do 30 cm.

 

Prześcieradło frotte można prać w pralce w temperaturze 40 °C. Przed pierwszym użyciem dwa razy dokładnie wyprać w celu usunięcia zanieczyszczeń po procesie produkcji. Pierwsze pranie również rozluźnia włókna i napina pętelki w tkaninie, zapewniając lepszy wygląd i dłuższą żywotność.

Do tkanin frotte nie używaj zmiękczacza do tkanin oraz nie prasuj - niszczą delikatną strukturę pętelkową. Suszenie w suszarce jest możliwe tylko na delikatnym programe i niskiej temperaturze. Suszyć najlepiej w stanie rozwieszonym. Prześcieradła frotte nie należy maglować, gotować ani wybielać. Luźnej pętelki nie wyciągaj, ale ostrożnie odetnij nadmiar nożyczkami.

 

SZELKI NAPINAJĄCE PRZEŚCIERADŁO

Szelki napinajęce prześcieradło utrzymują je na miejscu bez niechcianego przemieszczania się materiału. Prześcieradło będzie zawsze napięte i położone na swoim miejscu. Prosta aplikacja, nadają się na wszystkie typy prześcieradeł. Dostarczamy jako zestaw 4 sztuk.

24,95 zł
27,95 zł
szt.

Ocena (0)

Napisz opinię i podziel się swoimi doświadczeniami
Twoja opinia jest dla nas ważna. Napisz swoją opinię lub wstaw zdjęcie zakupionego produktu i przekaż swoje wrażenia innym klientom.
NAPISZ I UDOSTĘPNIJ
Więcej informacji
0%
0 x
0 x
0 x
0 x
0 x

Twoje pytania

Czy masz jakieś pytania dotyczące produktu? Zapytaj podczas dyskusji.

Nie wybraliście sobie Państwo?

Proszę spróbować innego produktu z kategorii Sypialnia , Prześcieradła , Prześcieradła frotte