Pokrowce elastyczne na fotel i fotel uszak

 

Pokrowce elastyczne pomogą odnowić i jednocześnie ochronić Twój ulubiony fotel. Pokrowce obejmują całość fotela łącznie z tylnią częścią i podłokietnikami, dzięki czemu sprawiają wrażenie zupełnie nowej tapicerki. Dzięki nim Twój dom stanie się bardziej przytulnym.

Więcej informacji

Pokrowce na fotel pozwolą zaoszczędzić Twój czas i pieniądze

Wybór nowego fotela jest często czasochłonny i kosztowny. Wielu z nas nie chce też rezygnować ze swojego ulubionego starszego fotela, bo nadal im dobrze służy i jest bardzo wygodny. Pokrowce elastyczne pomogą poprawić wygląd fotela, zakrywając zadrapania czy plamy. Jednocześnie ochronią Twój ulubiony fotel przed zabrudzeniami czy uszkodzeniami przedłużając jego żywotność.

 

Zalety pokrowców na fotel

 

 • odnawiają starszy mebel
 • chronią Twój fotel
 • kolory odmienią wygląd salonu
 • zaoszczędzisz nie wydając na zakup nowego fotela lub na nową tapicerkę
 • nie masz problemu z pozbyciem się starego fotela

 

 

jednokolorowe pokrowce na fotel

Jak wybrać elastyczne pokrowce na fotel

Pokrowce są bardzo elastyczne, łatwo dopasowują się do niemal każdego kształtu mebla. Dla doskonałego wyglądu, ważny jest wybór odpowiedniego pokrowca w zależności od typu Twojego fotela.

pokrowiec na fotel relaksacyjny
 • Pokrowce na fotel klasyczny – najpopularniejszy typ fotela z wyższym oparciem i podłokietnikami
 • Pokrowce na fotel uszak – fotel z bocznymi oparciami na głowę
 • Pokrowce na fotel relaksacyjny – idealny pokrowiec na fotel z funkcją zmiany pozycji i fotel relaksacyjny
 • Pokrowce na fotel z drewnianymi podłokietnikami – tapicerowane podłokietniki zastąpiono drewnianymi
 • Pokrowce na fotel bez podłokietników – bez boków bywają fotele rozkładane

Bez skomplikowanych pomiarów

Odpowiedni rodzaj pokrowca łatwo wybierzesz według piktogramu. Nie musisz się martwić o żadne skomplikowane pomiary. Najważniejsza jest szerokość Twojego fotela. Jeśli pokrowiec nie będzie pasował, możesz go zwrócić w ciągu 90 dni.

Pokrowiec na fotel naciągniesz samodzielnie

Pokrowiec elastyczny założysz samodzielnie, bez pomocy. Po rozpakowaniu znajdź tylną stronę pokrowca, która jest oznaczona jako back side (jest to dłuższa strona). Następnie kontynuuj naciąganie od tyłu do przodu. Obejrzyj nasz filmik i przekonaj się jakie to proste.

 

Pokrowce wysokiej jakości to gwarancja długiej żywotności

Importujemy ekskluzywne marki z Hiszpanii i Włoch.

 • Włoskie pokrowce GAICO posiadają gumkową taśmę, są wykonane z przyjemnego i wytrzymałego mikrowłókna.
 • Hiszpańskie pokrowce Nueva Textura wykonane są z wysoce elastycznej dzianiny, która składa się z 60% naturalnych włókien bawełnianych, 32% poliesteru i 8% elastanu. Pokrowce nie tracą swojej elastyczności nawet po wielokrotnym praniu.

 

pokrowce na fotel struktura

Łatwe w utrzymaniu

Zaleca się pranie pokrowców na fotel w pralce, w temperaturze 30°C, przy użyciu programu do prania delikatnych tkanin. Można je wygodnie suszyć w suszarce lub rozwieszając. Ze względu na łatwość utrzymania pokrowce cieszą się dużą popularnością wśród rodzin z dziećmi lub zwierzętami. Doskonale chronią tapicerkę przed sierścią, pazurkami czy plamami. W razie potrzeby bez problemu je można wyprać.

 

Ponad 10 lat obecności na rynku i tysiące zadowolonych klientów

Czy nadal się wahasz przed zakupem pokrowców? Pokrowce elastyczne oferujemy od 2013 roku, kiedy to uzyskaliśmy wyłączność na ich import. Gwarantujemy sprawdzoną jakość, która cieszy się uznaniem nie tylko wśród krajowych klientów, ale także za granicą.

Cena zakupu pokrowców różni się w zależności od rodzaju fotela. Ceny wahają się od 199,90 zł na fotel bez podłokietników do 429,90 zł na fotel relaksacyjny. Cena pokrowców jest niższa niż zmiana tapicerki czy zakup nowego fotela.

 

cieniowany pokrowiec na fotel

Doskonała obsługa klienta

Przeczytaj opinie naszych zadowolonych klientów i obejrzyj naszą galerię zdjęć. Tutaj znajdziesz zdjęcia foteli, które zdobią nasze pokrowce elastyczne. Jeśli masz dodatkowe pytania, zadzwoń do naszego działu obsługi klienta, gdzie nasi operatorzy zawsze chetnie Ci pomogą.

Często zadawane pytania dotyczące pokrowców na fotel i na fotel uszak

W jaki sposób pokrowce trzymają się na fotelu?

Pokrowce na fotelu trzymają się dzięki temu, że je naciągamy i nadmiar tkaniny wkładamy w szparę pomiędzy siedzisko a oparcie. W celu idealnego umocowania pokrowców warto je zabezpieczyć używając do tego wałków mocujących. W przypadku pokrowców producenta hiszpańskiego stanowią one część pakietu, do włoskich pokrowców elastycznych zalecamy ich dokupienie.

Czy pokrowce nadają się również na fotel skórzany?

Tak, jednak fotel skórzany powinien mieć wystarczająco głęboką szczelinę pomiędzy siedziskiem a oparciem, aby w celu lepszego zamocowania pokrowca można było wykorzystać wałki mocujące.

Co robić, kiedy pokrowce na fotel nie pasują?

Zachowaj się podobnie jak z zakupem ubrania. Jeśli nie podoba Ci się jak pokrowce leżą na fotelu, możesz nam je w ciągu 90 dni zwrócić.

Czy pokrowce na fotel są uniwersalne, czy są różne rodzaje?

Pokrowce elastyczne dzięki swojej elastyczności są w zasadzie uniwersalne. Aby jednak wyglądały idealnie, zalecamy dobór pokrowca pod kątem rodzaju fotela. Możesz wybierać spośród pokrowców elastycznych na fotel relaksacyjny z możliwością pozycjonowania, także pokrowce na fotel uszak lub fotel z drewnianymi podłokietnikami.

Do czego służą pokrowce elastyczne na fotel?

Pokrowce elastyczne służą do renowacji starych mebli. Nowe meble natomiast chronią przed zanieczyszczeniem czy uszkodzeniami. Jeśli nie podoba Ci się wygląd Twojego fotela, to pokrowce elastyczne pomogą Ci go zmienić. Zasadniczo tworzą nową tapicerkę a wygląd fotela możesz zmianiać w zależności od nastroju lub pory roku.

Na jakich fotelach można pokrowce elastyczne zastosować?

Oferujemy pokrowce elastyczne na różne typy foteli, dlatego z pewnością wybierzesz ten odpowiedni na swój fotel. Można je stosować na fotele klasyczne, które wyposażone są w tapicerowane podłokietniki. Są odpowiednie również na fotele uszak z bocznymi zagłówkami, fotele rozkładane i relaksacyjne, na fotele w wersji z podłokietnikami lub bez nich.

Z jakiego materiału zostały wykonane pokrowce elastyczne na fotele?

Materiał pokrowców elastycznych różni się w zależności od producenta. Włoskie pokrowce elastyczne GAICO posiadają gumkową taśmę, wykonane są z przyjemnego i wytrzymałego mikrowłókna. Hiszpańskie pokrowce elastyczne Nueva Textura wykonane są z bardzo elastycznej dzianiny, która składa się z 60% naturalnych włókien bawełnianych, 32% poliestru i 8% elastanu. Nie tracą swojej elastyczności nawet po wielokrotnym praniu.

Jak czyścić pokrowce elastyczne na fotele?

Pokrowce na fotele można prać. Zalecamy pranie przy użyciu programu do prania delikatnych tkanin, w temperaturze 30°C. Można je suszyć klasycznie rozwieszając lub delikatnie w suszarce.

Czy pokrowce elastyczne nadają się również na fotele bujane i fotele z funkcją zmiany pozycji?

Pokrowce elastyczne oferujemy również na fotele relaksacyjne i na fotele z funkcją zmiany pozycji. Nasze pokrowce elastyczne nie nadają się na fotele bujane.

 • Polecane
 • Od najtańszego
 • Od nejdroższego
 • Od najpopularniejszego
146 produse
Typ kanapy: FotelTyp kanapy: Fotel z drew. bokamiTyp kanapy: Fotel uszakTyp kanapy: Fotel relaksTyp kanapy: Fotel klubowy
Super streczowe pokrowce NIAGARA śmietankowe, fotel (sz. 70 - 110 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA śmietankowe, fotel (sz. 70 - 110 cm) 2
-25 %
Transport gratis Bestseller
Super streczowe pokrowce NIAGARA śmietankowe, fotel (sz. 70 - 110 cm)
Przeceniony
239,90 
319,90 
W magazynie więcej niż 20 sztuk
5,016x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA śmietankowe, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA śmietankowe, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm) 2
-22 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA śmietankowe, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm)
Przeceniony
209,90 
269,90 
W magazynie więcej niż 20 sztuk
5,016x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA śmietankowe, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA śmietankowe, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm) 2
-26 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA śmietankowe, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm)
Przeceniony
369,90 
499,90 
W drodze więcej niż 20 sztuk
5,016x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA śmietankowe, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA śmietankowe, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm) 2
-21 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA śmietankowe, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm)
Przeceniony
269,90 
339,90 
W drodze 20 sztuk
5,016x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA antracyt, fotel (sz. 70 - 110 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA antracyt, fotel (sz. 70 - 110 cm) 2
-25 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA antracyt, fotel (sz. 70 - 110 cm)
Przeceniony
239,90 
319,90 
W magazynie więcej niż 20 sztuk
5,019x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA antracyt, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA antracyt, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm) 2
-22 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA antracyt, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm)
Przeceniony
209,90 
269,90 
W magazynie więcej niż 10 sztuk
5,019x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA antracyt, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA antracyt, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm) 2
-26 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA antracyt, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm)
Przeceniony
369,90 
499,90 
W magazynie 2 sztuki
5,019x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA antracyt, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA antracyt, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm) 2
-21 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA antracyt, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm)
Przeceniony
269,90 
339,90 
W drodze 8 sztuk
5,019x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA tytoniowe, fotel (sz. 70 - 110 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA tytoniowe, fotel (sz. 70 - 110 cm) 2
-25 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA tytoniowe, fotel (sz. 70 - 110 cm)
Przeceniony
239,90 
319,90 
W drodze więcej niż 20 sztuk
5,09x
Pełny opis
Rabat 25 zł. na następny zakup
Super streczowe pokrowce NIAGARA czekoladowe, fotel (sz. 70 - 110 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA czekoladowe, fotel (sz. 70 - 110 cm) 2
-25 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA czekoladowe, fotel (sz. 70 - 110 cm)
Przeceniony
239,90 
319,90 
W magazynie więcej niż 20 sztuk
4,811x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA tytoniowe, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA tytoniowe, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm) 2
-22 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA tytoniowe, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm)
Przeceniony
209,90 
269,90 
W magazynie więcej niż 20 sztuk
5,09x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA czekoladowe, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA czekoladowe, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm) 2
-22 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA czekoladowe, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm)
Przeceniony
209,90 
269,90 
W magazynie więcej niż 15 sztuk
4,811x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA czekoladowe, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA czekoladowe, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm) 2
-26 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA czekoladowe, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm)
Przeceniony
369,90 
499,90 
W magazynie 3 sztuki
4,811x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA tytoniowe, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA tytoniowe, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm) 2
-26 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA tytoniowe, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm)
Przeceniony
369,90 
499,90 
W drodze 11 sztuk
5,09x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA tytoniowe, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA tytoniowe, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm) 2
-21 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA tytoniowe, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm)
Przeceniony
269,90 
339,90 
W drodze 9 sztuk
5,09x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA czekoladowe, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA czekoladowe, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm) 2
-21 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA czekoladowe, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm)
Przeceniony
269,90 
339,90 
W drodze 10 sztuk
4,811x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA bordo, fotel (sz. 70 - 110 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA bordo, fotel (sz. 70 - 110 cm) 2
-25 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA bordo, fotel (sz. 70 - 110 cm)
Przeceniony
239,90 
319,90 
W magazynie więcej niż 20 sztuk
5,07x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA ceglaste, fotel (sz. 70 - 110 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA ceglaste, fotel (sz. 70 - 110 cm) 2
-25 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA ceglaste, fotel (sz. 70 - 110 cm)
Przeceniony
239,90 
319,90 
W magazynie więcej niż 20 sztuk
5,04x
Pełny opis
Dziś dzień darmowej dostawy na zamówienia powyżej 300 zł
Super streczowe pokrowce NIAGARA bordo, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA bordo, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm) 2
-22 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA bordo, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm)
Przeceniony
209,90 
269,90 
W magazynie więcej niż 20 sztuk
5,07x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA ceglaste, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA ceglaste, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm) 2
-22 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA ceglaste, fotel z drewnianymi bokami (sz. 50 - 80 cm)
Przeceniony
209,90 
269,90 
W magazynie więcej niż 10 sztuk
5,04x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA ceglaste, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA ceglaste, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm) 2
-26 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA ceglaste, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm)
Przeceniony
369,90 
499,90 
W drodze więcej niż 20 sztuk
5,04x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA bordo, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA bordo, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm) 2
-26 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA bordo, fotel uszak (sz. 70 - 95 cm)
Przeceniony
369,90 
499,90 
W drodze więcej niż 20 sztuk
5,07x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA bordo, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA bordo, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm) 2
-21 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA bordo, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm)
Przeceniony
269,90 
339,90 
W drodze 5 sztuk
5,07x
Pełny opis
Super streczowe pokrowce NIAGARA ceglaste, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm) 1 Super streczowe pokrowce NIAGARA ceglaste, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm) 2
-21 %
Transport gratis
Super streczowe pokrowce NIAGARA ceglaste, fotel relaks (sz. 70 - 90 cm)
Przeceniony
269,90 
339,90 
W magazynie 7 sztuk
5,04x
Pełny opis
Pokaż więcej
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
Newsletter
Nowości i akcje
na Twój e-mail

Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajda Państwo tutaj.

Gwarancja bezpiecznych zakupów
Jesteśmy certyfikowanym sklepem i przestrzegamy zasady bezpiecznych zakupów.
24 865
punktów
odbioru
oraz wiele korzyści
wygodnego zakupu