Razem sobie poradzimy - wysyłamy w trybie normalnym z maksymalnym naciskiem na środki bezpieczeństwa. Jak to u nas wygląda?

Tekstylia domowe

TEKSTYLIA DOMOWE CZYNIĄ CUDA

Tekstylia domowe sprawią, że wnętrze jest bardziej przytulne i cieplejsze. Największą zmianę potrafią dokonać firany i zasłony. Potrafisz sobie wyobrazić bez nich mieszkanie? Podobną zmianę dokonają na kanapie narzuty. Do odpoczynku na kanapie potrzebujesz ciepłego koca, naprzykład ulubionego koca z mikrofibry baranek, do którego się możesz zapatulić.

Do jadalni na stół pasuje obrus, śliczne podkładki lub ścierki kuchenne i rękawice kuchenne. Na uwagę zasługują i krzesła. Dla wygodnego siedzenia opatrz mięciutkie poduszki.

Tekstylie są niezbędne również w łazience. Jeśli nie jesteś fanem tekstylnych mat, napewno niebrakuje ręczników i ręczników kąpielowych.

Inspiracje tkanin do mieszkania

Dobre rady, jak wytworzyć piękny i utulny dom
Jaki styl będzie pasować do waszego salonu?

Jaki styl będzie pasować do waszego salonu?

Doradzimy Państwu, jak w prosty sposób przemienić sofę a wraz z nią również cały salon. Wystarczy tylko kilka dodatków a będziecie mieszkać jak w nowym.

czytaj więcej
Sposoby na usunięcie plam z tapicerki

Sposoby na usunięcie plam z tapicerki

Nie przejmujemy się widząc na kanapie malutką plamę. Ale w momencie kiedy oczekujemy gości, plama naraz zaczyna robić się większa, kanapa ogólnie wygląda na brudniejszą.

czytaj więcej