Razem sobie poradzimy - realizujemy uchwalone rozporządzenia mające na celu ochronę zdrowia i płynną realizację zamówień. Jak to wygląda u nas?

Wyposażenie kuchni

KUCHNIA SERCEM TWOJEGO DOMU

Może i Ty masz takie uczucie, że Twoja kuchnia jest wciąż za mała. Garnki, patelnie, talerze są poukładane w szafkach, sztućce w szufladach, ale w zasięgu ręki chcesz mieć robot, czajnik, młynek, sokowirówkę czy mikser na smoothie lub śliczny chlebak. Sprzęt kuchenny, co prawda, zajmuje dużo miejsca, ale na pewno zaoszczędza nam czas.

W kuchni przyrządzamy wiele świetnych smakołyków, znowu modne staje się robienie różnych przetworów dlatego w ofercie znajdziesz garnki do pasteryzacji i słoiki.

Do produkcji pyszności na specjalne okazje oferujemy sprzęt cukierniczy. Są to naprzykład silikonowe formy do pieczenia lub foremki na drobne ciasteczka.

Stańcie się gwiazdą w kuchni

Wskazówki i rady, jak nie zwarjować w kuchni
Truskawkowe ciasto bez mąki

Truskawkowe ciasto bez mąki

Ciasto bezglutenowe ozdobione pierwszymi wiosennymi truskawkami. Słodyczy doda niewielka ilość dżemu. Całość schowaj pod błyszczącą galaretką . Podawaj bezpośrednio ze szklanej formy do pieczenia.

czytaj więcej
Domowa cukiernia

Domowa cukiernia

Każdy powód do świętowania jest dobry. Planujesz małą imprezę, ale nie masz ochoty na pieczenie ciasta? Nie powinno zabraknąć przysłowiowej wisienki na torcie.

czytaj więcej