Ręcznik z mikrobawełny FALE antracyt 50 x 100 cm

Nr Art.: 56059

Ręcznik z mikrobawełny FALE antracyt 50 x 100 cm

Nr Art.: 56059
Sprzedaż zakończona ... ale nie martw się, pomożemy Ci wybrać inny przedmiot. Wyszukaj kategorię Komplet ręczników
Ręcznik z mikrobawełny FALE antracyt 50 x 100 cm
  • wyjątkowo puszysty i delikatny
  • chłonny i miękki, z długą żywotnością

 

Wyjątkowy, jedwabiście delikatny ręcznik w puszystym frotte wykończeniu z efektem 3D drobnych fal. Ręcznik, który doskonale łączy nowoczesny design i niezwykłe właściwości użytkowe w jednym.

Mikrobawełna to cienkie i szczególnie delikatne włókno bawełniane, które tworzy gęstą i bardziej elastyczną frotę z efektem wyjątkowej puszystości. Produkty z mikrobawełny są cudownie miękkie i chłonne, nawet przy częstym praniu zachowają nienaganny wygląd.

Przed pierwszym użyciem wyprać oddzielnie w podanej na metce temperaturze. Nie używać płynu do płukania tkanin, który zmniejsza chłonność ręcznika.

W ofercie również ręcznik kąpielowy oraz różowy w wariancie dla pań.

Dlaczego warto wybrać ręczniki frotte

 

Ręczniki należą do niezbędnych akcesorii każdego domu. Puszyste małe ręczniki i ręczniki kąpielowe wnoszą do naszej łazienki poczucie komfortu i wygody. Wystarczy po gorącej kąpieli okryć się ręcznikiem kąpielowym by błogo relaksować. Są to chwile związane ze spokojem i intymnością, chwile, które możesz poświęcić tylko i wyłącznie sobie, a ponadto estetycznie odświeżają i uzupełniają wyposażenie naszych łazienek dodając surowym powierzchniom miękkości i strukturę.

Ręczniki frotte charakteryzują miękkie bawełniane pętelki, które doskonale wchłaniają wilgoć. Bawełniane frotte to gwarancja trwałości i intensywnego koloru, dzięki czemu ręczniki wytrzymają niejedno plażowe szaleństwo.

Ręczniki mogą być też mile widzianym i popularnym prezentem, szczególnie dla nowożeńców lub przyszłych rodziców.

 

 

 

Przed pierwszym użyciem frotte należy wyprać, najlepiej dwukrotnie, aby pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń, powstałych w procesie produkcji. Pierwsze pranie poprawi też higroskopijność ręcznika. Ręczniki frotte najlepiej prać w temperaturze 60 °C. Po wypraniu wysuszyć w suszarce lub swobodnie rozwiesić, unikając suszenia ręczników na grzejniku lub bezpośrednio na słońcu.

Podobnie jak inną odzież, ręczniki należy prać osobno, zawsze z podobnými kolorami. Aby uniknąć niepożądanego uszkodzenia pętelek, nigdy nie należy ich prać z innymi ubraniami. Podczas prania nie przekraczaj zalecanej dawki detergentu. Kolorowe ręczniki należy prać w płynie, białe ręczniki w proszku do prania, który w przeciwieństwie do płynu zawiera rozjaśniacze optyczne.

W przeciwieństwie do powszechnej świadomości, nie używaj do płukania ręczników zmiękczacza do tkanin, ani ich nie prasuj - oba zabiegi niszczą delikatną strukturę pętelkową. Jeżeli zauważysz, że materiał się zaciągnął, ostrożnie usuń wystającą pętelkę, najlepiej nożyczkami.

SLEEP WELL – najdelikatniejszy dotyk lub miłość od pierwszego dotyku
Markę Sleep Well założyła switawska firma teksylna SVITAP J.H.J. już 12 lat temu. Jako pierwsza przedstawiła piękne koce, pościele, prześcieradła oraz kolekcję innych produktów na rynku w CZ i SK.

więcej o firmie tutaj »

Parametry

Rozmiar 50 x 100 cm
Gramatura 450 g/m²
Zalecane pranie 40 °C bez płynu do zmiękczania
Materiał Bawełniane frotte
Właściwości Uniwersalne
Newsletter
Nowości i akcje
na Twój e-mail

Szczegóły odnośnie przetwarzania danych osobowych znajda Państwo tutaj.

Gwarancja bezpiecznych zakupów
Jesteśmy certyfikowanym sklepem i przestrzegamy zasady bezpiecznych zakupów.
24 865
punktów
odbioru
oraz wiele korzyści
wygodnego zakupu